Miś za zakupy? Dlaczego nie! Rusza „Misiobranie” w Atrium Molo! Z okazji nadchodzących świąt galeria zaplanowała specjalną akcję z miśkiem w roli głównej. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 300 zł w dniach 3-7 grudnia, by otrzyma miłego pluszaka.

Miś to ulubieniec dzieci, choć i u dorosłych wywołuje sentyment. Uroczy pluszak to niezwykle popularna zabawka, która bez względu na wiek wzbudza ogromną sympatię i sprawia radość. Jest doskonałym upominkiem dla najmłodszych, szczególnie z okazji Mikołajek lub Świąt Bożego Narodzenia.

Z myślą o klientach planujących świąteczne prezenty, Atrium Molo przygotowało wyjątkową akcję – „Misiobranie”. Pluszaka otrzyma każdy, kto zrobi zakupy w sklepach w Atrium Molo na kwotę minimum 300 zł oraz zgłosi się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Promocji, umieszczonego w okolicy sklepu TK Maxx.

– „Misiobranie” to gest w stronę naszych klientów, którym chcemy uprzyjemnić czas przedświątecznych zakupów. Udział w akcji jest doskonałą okazją do zdobycia dodatkowego upominku w postaci pluszowej maskotki – mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

„Misiobranie” odbędzie się w dniach 3-7 grudnia, w godzinach od 11.00 do 19.00. Regulamin akcji i oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej https://atrium-molo.pl.

***

Atrium Molo

Atrium Molo to popularne i lubiane centrum handlowe, położone przy ul. Mieszka I na szczecińskim osiedlu Pomorzany. Doskonałe umiejscowienie umożliwia dogodny i łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Na ponad 25 tys. mkw. GLA oferuje szeroką gamę znanych i popularnych marek oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Atrium Molo wyróżnia nowoczesna forma architektoniczna z jasnym i przestronnym pasażem oraz zadbaną zielenią. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: sklep z elektroniką Media Markt, hipermarket Carrefour, perfumeria Douglas, restauracja Burger King oraz sklep z zabawkami Toys”R”Us, a w branży modowej – salony takich sieci, jak: TK Maxx, H&M, Reserved, New Yorker i CCC. Dla wygody klientów przygotowany został jednopoziomowy, bezpłatny parking, liczący 896 miejsc.

Atrium European Real Estate Limited 

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio Grupy znajdują się 32 centra i nieruchomości handlowe zlokalizowane w czterech krajach, o wartości rynkowej 2,7 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 870 000 mkw.

W pierwszym półroczu 2019 roku Atrium odnotowało przychody z najmu netto w wysokości 92,4 mln euro. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.