„To służba z wyjątkową misją pomocy drugiemu człowiekowi, możliwością rozwoju i stabilnym zatrudnieniem”. Tak zachodniopomorska policja zachęca młode osoby do wstąpienia w swoje szeregi.

Rekrutacja właśnie się rozpoczęła. Zainteresowani mogą składać dokumenty już od 3 czerwca br.

„Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Bycie policjantem to przede wszystkim codzienna satysfakcja z pełnionej służby. Dołącz do drużyny profesjonalistów i zostań jednym z nas!” – czytamy w ogłoszeniu.

Co policja oferuje kandydatom? W ogłoszeniu wskazano cztery elementy. To: stabilne zatrudnienie i dobre zarobki (na starcie 3940 zł netto), prawa emerytalne po 25 latach służby, możliwość rozwoju osobowego oraz szeroki katalog specjalizacji. Ze szczegółami oferty można się zapoznać się na stronie zachodniopomorskiej policji: http://www.zachodniopomorska.policja.gov.pl/sz/aktualnosci/aktualnosci/33811,Zostan-policjantem-Zglos-sie-do-nas-i-wybierz-wyjatkowa-droge-zawodowa.html