To prawdziwa gratka dla poszukiwaczy okazji i miłośników staroci. W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy w tym roku pchli targ na Pogodnie. Wstęp jest bezpłatny zarówno dla odwiedzających, jak i wystawiających się.

Pchli targ na Pogodnie to dobrze znane szczecinianom wydarzenie, które za każdym razem przyciąga wielu mieszkańców. W najbliższą niedzielę, 15 kwietnia, impreza wraca do nas po zimowej przerwie. W targowisko tradycyjnie zamieni się pl. im. Waleriana Pawłowskiego przy ul. Brodzińskiego na Pogodnie. Kupować, sprzedawać i wymieniać się różnymi rzeczami będzie można w godz. 10:00-15:00.

- Zalegają ci niepotrzebne "graty"? Wyczyść piwnicę, strych czy też zrób porządek w garażu. Przyjdź na pchli targ, sprzedaj niepotrzebne rzeczy! - zachęcają organizatorzy.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy chętny. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść i wystawić swój "kram". Nie są pobierane żadne opłaty. Jedyne, co wystawiający się muszą zrobić to, zapewnić sobie stół wystawienniczy albo stojak. Zgodnie z regulaminem wydarzenia, na targu nie można prowadzić sprzedaży zarobkowej (tj. handlu obwoźnego czy handlu prowadzonego przez zarejestrowane firmy).

Pchli targ na Pogodnie organizuje Rada Osiedla Pogodno.

ZOBACZ TEŻ: Ostatnie miejsce z klimatem prawdziwego targowiska - Giełda Szczecińska