Od 6 czerwca ponownie mogą być organizowane wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Oczywiście przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i ograniczonej liczbie publiczności. W naszej okolicy jednym z pierwszych wydarzeń, które odbędą się w nowej rzeczywistości, będzie stand-up znanego komika Grzegorza Dolniaka. Wystąpi on w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. I to aż cztery razy!

Podczas czerwcowych występów w rodzimych stronach Grzegorz Dolniak przedstawi swój najnowszy program stand-up pt. „Termin przydatności”. Jak czytamy w zapowiedzi, szczeciński komik z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce. „Termin przydatności” ma być godziną pełną humoru obserwacyjnego, okraszonego brawurowymi kreacjami aktorskimi, odrobiną improwizacji i tematami bliskimi każdemu z nas. Jako support wystąpi Damian Viking Usewicz.

Łącznie odbędą się cztery występy. Wszystkie będą miały miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Dolniak zaprezentuje swój nowy program w sobotę, 6 czerwca, o godz. 18:00 i 20:30 oraz w poniedziałek i wtorek, 8 i 9 czerwca, o godz. 20:00. Bilety od 35 zł. Dostępne w serwisach kupbilecik.pl oraz bilety.fm.

Jak informują organizatorzy, osoby, które miały bilety zakupione na występy pierwotnie zaplanowane w Starej Rzeźni, mogą przebukować bilety na nowe terminy. Kontakt w sprawie biletów: kontakt@kupbilecik.pl