Jesień to idealny czas na udane zakupy i zdobywanie wspaniałych nagród. Z takiej okazji klienci Atrium Molo będą mogli skorzystać już od piątku. Za zakupy zrealizowane w szczecińskim centrum w dniach 16-17 października, można będzie otrzymać wyjątkową dekorację do domu – lampion w kształcie dyni symbolizującej nadejście kolorowej pory roku.

 

Na otwarcie sezonu jesiennego Atrium Molo zaplanowało w najbliższy weekend akcję pod hasłem „Nastrój swój dom na jesień!”.

Klienci, którzy w dniach 16-17 października br. dokonają zakupów w sklepach na terenie centrum handlowego na kwotę minimum 200 zł bądź 300 zł, otrzymają dynię, stanowiącą idealną jesienną dekorację każdego wnętrza. Aby otrzymać nagrodę, wystarczy zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Klienta. Promocja nie dotyczy paragonów z hipermarketu Carrefour oraz wyłączeń uwzględnionych w regulaminie.

–Zachęcamy mieszkańców Szczecina do odwiedzenia w tych dniach naszego centrum. W Atrium Molo jak zawsze można skorzystać z szerokiej oferty usługowo-produktowej i zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze do domu produkty, a przy okazji wziąć udział w odbywającej się w tym czasie akcji. Mamy nadzieję, że nagroda w postaci jesiennej dekoracji będzie dla wielu osób miłym dodatkiem do zakupów – mówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.

Akcja odbywać się będzie w godzinach od 11.00 do 19.00. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: https://atrium-molo.pl/ oraz na profilu facebook Atrium Molo.