To ostatni etap rozbudowy Outlet Park Szczecin na prawobrzeżu Szczecina. Swoje salony otworzy tu około 20 nowych marek. Pierwsze zakupy będzie można zrobić już w najbliższy piątek, 15 września. Uroczyste otwarcie zaplanowano w sobotę.

- Serdecznie zapraszamy do jeszcze większego outletu. Jestem przekonana, że nasza rozbudowana oferta przypadnie do gustu wszystkim klientom. Szczególnie zachęcamy do odwiedzania nas przez Panie, to właśnie dla nich pojawiły się takie marki jak Solar czy Guess  - mówi Monika Gogacz, dyrektor Outlet Park Szczecin.

Nowa część Outlet Park dostępna będzie już od piątku, 15 września. Wśród nowych sklepów znajdują się takie marki jak: Guess, Solar, Bagatelle, Pierre Cardin, Home & Cook, English Home, Prime, Sowa, Express Marche, By Ola La, LEGER, PUMA czy Trespass.

Sobota z atrakcjami

Dzień później, 16 września, na klientów centrum przy ul. Struga 42 przygotowano mnóstwo atrakcji i nagród. W sobotę od godz. 10:00 na odwiedzających będą czekały trzy strefy zabaw i konkursów: multimedialne boiska do gry w piłkę nożną, strefa mody z poradami stylistki i wizażystki oraz strefa dla dzieci z warsztatami kreatywnymi. Tego dnia będzie można wygrać też bony na zakupy o wartości 50 zł i 100 zł.

Jeden z największych outletów

Outlet Park Szczecin otwarto jesienią 2012 roku. Budowa ostatniej części rozpoczęła się w listopadzie.

W ubiegłym roku szczecińskie centrum odwiedziło 3,5 mln osób, co dało 1. miejsce w Polsce wśród centrów outletowych. Po zakończeniu rozbudowy Outlet Park Szczecin będzie jednym z największych obiektów tego typu w Polsce. Znajdzie się w nim łącznie 120 sklepów i 1200 miejsc parkingowych.