W pierwszą sobotę października został otwarty sklep ze sprzętem dla didżejów. Znajduje się on przy al. Piastów 11 i jest to pierwszy taki punkt w Szczecinie. Pracownicy to prawdziwi pasjonaci, którzy chętnie służą poradami. Należy jeszcze dodać, że ze sklepem współpracują m.in. dj Wullah i Koval.

Z zewnątrz szara kamienica… w wewnątrz undergrandowy klimat. Ciekawy wystrój, dobre nagłośnienie, wygodne sofy, a co najważniejsze, dużo profesjonalnego sprzętu. Słuchawki, slipmaty, adaptery, miksery i cała reszta jest wystawiona dla klientów i każdy chętny może dokładnie obejrzeć, dotknąć, a nawet sobie pograć.

Jeśli potrzebujesz czegoś, co wyprodukowały takie firmy jak: Technics, Rane, Pioneer, UDG, Numark, Shure, Reloop, Denon – od razu kieruj się w stronę al. Piastów 11. Nawet jeśli w lokalu nie znajdziesz interesującego dla Ciebie sprzętu, istnieje możliwość zamówień z katalogu. Już niedługo w tym niecodziennym sklepie rozpoczną się kursy i szkolenia dla młodych didżejów, a w przyszłości, przy dobrych wiatrach, w lokalu pojawi się sprzęt dla producentów.

Jest to nietypowy sklep, który warto odwiedzić. Można spokojnie usiąść, wypić kawę, posłuchać jak grają inni… Tu nikt się nie śpieszy, nie pyta z ponurą miną „w czym mogę pomóc?”… To sklep pasjonatów.

www.forDJ.pl