Od 6 lat prowadzi najpopularniejszy kanał motoryzacyjny na platformie YouTube w Polsce. Na jego liczniku wybiło ponad 1 350 000 subskrybentów. Polacy kochają motoryzację i domagają się fachowej obsługi, dlatego też widzowie okazali się być motorem do powstania sieci warsztatów M4K GARAGE – 25 września otwiera się kolejny warsztat, tym razem padło na Szczecin. A kto za tym wszystkim stoi?


Michał „Michu” Jesionowski z popularnego kanału YouTube „Miłośnicy 4 Kółek”, który od lat piętnuje nieuczciwych pracowników warsztatów samochodowych, a jego najchętniej wyświetlane filmy mają ponad 3 000 000 wyświetleń. Jak sam Michał wspomina, to był impuls do stworzenia własnej sieci serwisów M4K GARAGE, z przejrzystymi zasadami działalności i korzystnymi dla klienta procedurami. Teraz dołączy do niej warsztat przy ul. Struga 33 w Szczecinie. Otwarciu nowej filii będą towarzyszyć atrakcje, a w planie są m.in. zlot fanów kanału Miłośnicy 4 Kółek, koncert zespołu LETNI (znany wcześniej jako Letni Chamski Podryw) oraz prezentacja egzotycznych samochodów. Organizatorem wydarzenia jest M4K GARAGE, które zaprasza na swoje wydarzenie 25 września od godziny 13:00 do szczecińskiej placówki.

Wielkie otwarcie i spotkanie z widzami!

„Ze względu na obostrzenia pandemiczne wcześniejsze spotkania nie mogły się odbyć, stąd jest to świetna okazja, aby wszyscy miłośnicy motoryzacji na 4 kołach spotkali się w jednym miejscu!” – czytamy w zapowiedzi otwarcia. „Całe wydarzenie odbędzie się w miejscu nowej lokalizacji filii pod adresem Struga 33. Liczba osób uczestniczących w wydarzeniu jest ograniczona w celu zachowania wszelkich środków ostrożności”.

Szczegóły dostępne są na stronie Facebook M4K Szczecin pod linkiem: https://www.facebook.com/events/184322167104339

Koncert i inne atrakcje

Podczas otwarcia wystąpi popularny na YouTube zespół Letni, który znany jest z humorystycznych coverów. Nie zabraknie pięknych i niecodziennych samochodów, które będzie można z bliska zobaczyć, a których nie oglądamy na polskich szosach. Oficjalnie zaprezentowana zostanie nowa hala, w której od 27 września będą przyjmowane samochody na serwis w oparciu o przyjętą standaryzację panującą w sieci garaży M4K GARAGE.

Zarządcą szczecińskiego warsztatu jest Piotr Wyrembek. Nad dostosowaniem warsztatu do standardów marki M4K GARAGE czuwali prezes Spółki Michał Jesionowski i dyrektor zarządzający Marcin Łukaszuk.

Misją jest „wyleczenie patologii polskich warsztatów”

Ideą marki M4K GARAGE jest tworzenie warsztatów o wysokim standardzie, w którym klienci mają pewność, że wszystkie usługi i naprawy wykonywane są na ich korzyść. To realizacja misji „wyleczenia patologii polskich warsztatów”, z czym Michał Jesionowski walczy od dawna za pośrednictwem swojego kanału YouTube i social mediów. W tym celu we wszystkich serwisach M4K GARAGE wprowadzane są takie same, ustandaryzowane procedury, gwarancje i procesy reklamacyjne.

Szczeciński warsztat będzie piątym, należącym do tej marki. Pierwszy powstał w 2018 r. w Szemudzie, później dołączyły do niego kolejne punkty w Kościerzynie, Wrocławiu i Kielcach. To jednak wciąż dopiero początek realizacji bardzo ambitnego projektu.

– Plan jest prosty – otwarcie 120 warsztatów pod swoją marką w różnych miastach Polski. Oficjalnie podano już dwie kolejne lokalizacje, w których otworzą się nowe filie, tj. Łódź i Lublin – zdradza właściciel M4K GARAGE.

Pierwsze przeglądy i naprawy od 27 września

Nowy warsztat przy ul. Struga 33 zacznie działać w poniedziałek, 27 września. Już od godziny 8:00 będzie można umawiać swoje pojazdy na przegląd oraz korzystać z usług serwisu samochodowego.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.facebook.com/m4kszczecin.

Strona: https://m4kgarage.

Link na kanał YouTube Miłośnicy 4 Kółek: https://www.youtube.com/c/Milosnicy4Kolek

Strona Facebook: https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/Profil Oficjalny

Instagram: https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/

Media społecznościowe Michał Jesionowski:

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/michaljesionowskivlog,

Profil oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/michal_jesionowski/.