Według szacunków analityków szczeciński rynek mieszkaniowy rośnie w dynamicznym tempie. Po latach zastoju, obecnie w naszym mieście buduje się najwięcej nowych mieszkań. Sporym zainteresowaniem cieszy się także rynek wtórny.

Jak korzystać z mieszkaniowego boomu i zarabiać pieniądze na wynajmowaniu, zarządzaniu i obrocie nieruchomościami? Temu zagadnieniu poświęcone będzie „III Szkolenie z Inwestowania w Nieruchomości” organizowane przez Pragmatic.Studio oraz Grupę Rentumi.. Organizatorzy zapewniają przekazanie kompleksowej wiedzy na temat rynku nieruchomości, którą będzie można wykorzystać w praktyce. Udział w szkoleniu przez zachodniopomorskich przedsiębiorców może zostać refundowany z Funduszu Usług Rozwojowych, co oznacza wsparcie na poziomie nawet 80%.

W tej branży zarabia się najszybciej ze wszystkich. Jak pomnażać pieniądze na nieruchomościach?

Grupa Rentumi i Pragmatic.Studio zapraszają na trzecią edycję elitarnego 6-dniowego szkolenia, które pozwoli przejść drogę od laika do eksperta handlu nieruchomościami. Szkolenie odbywać się będzie w dwa weekendy 5-7 kwietnia oraz 12-14 kwietnia.

Wszystkie statystyki od lat pokazują, że inwestowanie w nieruchomości to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnych sposobów pomnażania pieniędzy. Aby odnieść sukces, trzeba mieć jednak sporą wiedzę. Szkolenie zagwarantuje uczestnikom „know how” jak nie pogubić się w meandrach m.in. rynku mieszkań na wynajem:

- Na wydarzeniach przez nas organizowanych zawsze poruszamy tematy związane z branżą nieruchomości, głównie w zakresie inwestowania w nieruchomości. Staramy się podchodzić innowacyjnie do rynku nieruchomości i wyznaczać nowe trendy. Prócz niezbędnych narzędzi ułatwiających pracę, przekażemy również cenną wiedzę na temat tajników deweloperki oraz właściwej formy prawnej przy inwestycjach, zwłaszcza za granicą, o których opowiedzą najlepsi specjaliści w swoim fachu – mówi Wojciech Kłodziński, właściciel firmy Rentumi.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mogli poznać także sztukę wynajmowania i podnajmowania mieszkań czy skalowania zdolności kredytowej. Ważnym punktem będzie także zastosowanie nowoczesnych technologii do automatyzacji zarządzania i marketingu nieruchomości.

Dodatkową wartością będą pozyskane kontakty z całą grupą ekspertów, począwszy od prawników przez ubezpieczycieli, firmy wykończeniowe aż po samych inwestorów gotowych wejść we współpracę z kimś, kto zajmie się ich kapitałem.

- Każdy uczestnik dostanie gotowe i sprawdzone wzory umów opracowane przez naszych prawników i nauczy się jak oceniać zysk z inwestycji jeszcze przed zakupem nieruchomości – dodaje Kłodziński.

Potencjał rynkowy daje inwestorom szansę na duże pieniądze!

Podczas szkolenia będzie można się również dowiedzieć jak znaleźć idealnego najemcę na mieszkanie i zabezpieczyć się w umowie najmu. Prelegenci oraz uczestniczący w wydarzeniu eksperci są praktykami biznesu z bogatym doświadczeniem w branży nieruchomości, w której szybko odnieśli sukces.

- Na naszym rynku jest jeszcze duża nisza, w przeciwieństwie do rynku warszawskiego, wrocławskiego czy krakowskiego, które są już zapełnione. Pokażemy możliwości, których na naszym rynku szczecińskim jest naprawdę dużo. Mamy bardzo wysokie zwroty z inwestycji, ceny mieszkań są jeszcze dość tanie, z kolei cena najmu jest dość wysoka – mówi Wojciech Kłodziński, właściciel firmy Rentumi.

Na udział w szkoleniu można otrzymać refundację z Funduszu Usług Rozwojowych, którego wartość sięga nawet 80%. Wnioskować o nie mogą tylko właściciele firm działających na terenie województwa zachodniopomorskiego. Aby dowiedzieć się szczegółów wystarczy wysłać maila na biuro@pragmatic.studio z tytułem Szkolenie z Inwestowania w nieruchomości.

 

Więcej informacji:

https://ekspertinwestycji.pl/

Sprawy merytoryczne i organizacyjne:

szkolenia@rentumi.pl

+48 733 900 950

Refundacja:

Krzysztof Brotoń

biuro@pragmatic.studio

+48 789 267 755

 

Wydarzenie na fb:

https://www.facebook.com/events/273443023570343/