Pisząc o przetargu na remont fragmentu ul. Hożej nazwaliśmy ją jedną z najgorszych ulic w Szczecinie. Bardzo szybko czytelnicy zasypali nas komentarzami i informacjami o innych ulicach, które są w równie złym lub nawet w jeszcze gorszym stanie. Na zdjęciu poważny kandydat do zwycięstwa w tym smutnym plebiscycie – ul. Bociania na Żelechowej.

Bociania to osiedlowa ulica w górnej części Żelechowej, pomiędzy ul. Kormoranów i ul. Żurawia. Zdjęcia jej upstrzonej dziurami nawierzchni nadesłał nam pan Rafał. Jak podkreśla, ma już dość wszechobecnego błota, które codziennie zanosi do domu.

Wśród innych ulic w opłakanym stanie nasi czytelnicy bardzo często wymieniali również ul. Modrą. Główny trakt prowadzący na Bezrzecze, którego remont od lat jest przesuwany. Ale propozycje ulic aspirujących do miana najgorszej w Szczecinie napływały z różnych stron miasta.

Prosimy o jeszcze więcej wskazań. Zarówno w komentarzach pod tekstem jak i na naszym profilu na Facebooku. Która ulica Waszym zdaniem jest w najgorszym stanie? Najczęściej pojawiające się odpowiedzi przekażemy miejskim urzędnikom, sprawdzimy czy remonty tych ulic są już w planach i kiedy mają nastąpić.

Ul. Bociania - fot. Rafał Dziaman