Kilkadziesiąt mobilnych restauracji z całego kraju weźmie udział w ósmej edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Szczecinie. Impreza odbędzie się na parkingu przy Netto Arenie. Przysmaków z całego świata będzie można próbować przez dwa dni!

Festiwal Smaków Food Trucków to dobrze znane szczecinianom wydarzenie, które za każdym razem przyciąga tłumy mieszkańców. Tym razem restauracje na kółkach zaparkują na parkingu przed Netto Areną. Serwowanych w nich dań będzie można próbować w sobotę i niedzielę, 22 i 23 września.

Jak zapowiadają organizatorzy, na odwiedzających będą czekały m.in.: specjały kuchni bałkańskiej i indyjskiej, azjatyckie pierożki dim sum, bułeczki bao czy pad thai. Nie zabraknie burgerów, hiszpańskich churros i naturalnych lodów.

– Do udziału zapraszane są najlepsze food trucki z całej Polski. Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw – zapewniają organizatorzy Festiwalu.

Impreza kierowana jest do wszystkich, dużych i małych, rodzin, grup przyjaciół i każdego, kto ma ochotę na poznawanie nowych smaków. Na miejscu będzie można nie tylko spróbować niecodziennych potraw, a także zrelaksować się na leżakach, na świeżym powietrzu i przy dobrej muzyce.

Po raz pierwszy w Szczecinie zlot food trucków łączy się z targami Dziecko Mama Tata, które w sobotę i niedzielę będą się odbywały w Netto Arenie. W wydarzeniu weźmie udział około 100 wystawców, a na odwiedzających będzie czekać sporo atrakcji, m.in.: dmuchańce, gry, konkursy, pokazy. O tym, co zaplanowano podczas targów pisaliśmy w naszym tekście „To największe targi dziecięce w regionie. Będzie blisko 100 wystawców”.

Wstęp na Festiwal Smaków Food Trucków jest bezpłatny. W tym tygodniu na naszym fanpage'u zorganizujemy też konkurs, w którym będzie można wygrać bony na dowolne danie do wybranego food trucka.

Co? VIII Festiwal Smaków Food Trucków w Szczecinie

Kiedy? 22-23 września 2018

O której? sobota: 10:00-21:00, niedziela: 10:00-20:00

Gdzie? Netto Arena, Szczecin

Więcej: https://www.facebook.com/events/2164516130285546/