Miejsca na półkolonie zimowe w Pałacu Młodzieży w Szczecinie każdego roku rozchodzą się w mgnieniu oka. Rekrutacja na tegoroczne zajęcia rozpocznie się w środę (15 stycznia) o godz. 19:00.

Ferie zimowe w Zachodniopomorskiem w tym roku odbędą się w terminie 10 – 23 lutego. Jak zawsze Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie organizuje w tym czasie specjalne zimowe półkolonie, które kierowane są do dzieci z klas 0 – 6 szkół podstawowych.

W programie znalazły się liczne warsztaty, m.in.: teatralne, gimnastyczne, karate, taneczne, kulinarne czy fotograficzne, oraz wiele imprez towarzyszących. Zaplanowano m.in. spektakle, koncerty, imprezy rozrywkowe.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-15.30. Udział kosztuje 250 zł za każdy turnus. W ramach oferty organizatorzy zapewniają dwa posiłki: śniadanie i obiad.

Łącznie przygotowano 240 miejsc w dwóch turnusach:

TURNUS I: 10-14 LUTEGO 2020 r. (8 grup x 15 os.) - zajęcia teatralne, gimnastyczne, szachowe, karate, wokalne, taneczne, fotograficzne, bębniarskie

TURNUS II: 17-21 LUTEGO 2020 r. (8 grup x 15 os.) - zajęcia szachowe, turystyczne, karate, plastyczne, taneczne, kulinarne, muzyczne, języka migowego

Rekrutacja elektroniczna na półkolonie rozpocznie się na stronie internetowej Pałacu Młodzieży w środę, 15 stycznia, o godzinie 19.00 i trwać będzie do godziny 20.00. Warto wcześniej założyć sobie konto, które jest potrzebne do zapisów, miejsca co roku rozchodzą się błyskawicznie.