Jak uzyskać dofinansowanie? Jak zatrudnić obcokrajowców? Jak znaleźć pracowników? Jakie zmiany wprowadzono w systemie podatkowym? To tylko kilka pytań, na które odpowiedzi będzie można poznać podczas czwartkowego „Dnia Przedsiębiorcy”. Północna Izba Gospodarcza zaprasza na bezpłatne spotkanie z ekspertami.

Nowy Rok to dla przedsiębiorców wiele zmian, ale i dużo nowych możliwości. W związku z tym Północna Izba Gospodarcza organizuje spotkanie, podczas którego eksperci podpowiedzą m.in. jak pozyskać do 400 tys. złotych dla firmy, jak znaleźć pracownika i otrzymać dofinansowanie do miejsca pracy, jak zatrudniać pracowników z Ukrainy w świetle nowych przepisów, jak dopasować wynagrodzenia dla pracowników na szczecińskim rynku pracy czy jak przygotować firmę na zmiany w prawie podatkowym dla przedsiębiorców.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się również jak się zmieni system ochrony danych osobowych, poznają nowe trendy na rynku pracy i będą mogli omówić wiele innych zagadnień, z którymi spotykają się na co dzień.

Z bezpłatnych porad mogą skorzystać zarówno firmy jednoosobowe, jak i te zatrudniające wielu pracowników. „Dzień Przedsiębiorcy” odbędzie się w czwartek, 15 lutego, w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 86.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie, które należy przesłać na adres: spotkania@izba.info

Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Grudzińska pod nr tel. 91 4860765.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym wydarzenia.