Najbliższy weekend to głównie wartościowe wydarzenia klubowe. W naszej selekcji prezentujemy 10 najciekawszych naszym zdaniem ofert rozrywkowo-kulturalnych na najbliższy weekend – od imprez klubowych, przez kino, teatr, koncerty aż po cyrk.

1. TEATRALNIE

Trwają spotkania teatralne „Okno”.  W ten weekend wykłady, pokazy, projekcje filmów oraz przedstawienia – m.in. Chronic Life w wykonaniu Odin Teatret – legendarnego zespołu, działającego nieprzerwanie od 1965r. Pełen program tutaj.

[ szczegóły wydarzenia » ]

2. KLUBOWO – HOUSE'OWO

W piątek specjalne wydanie Funk Fiction w Coyote Club – Miqro będzie świetował 10 lat za konsoletą w Szczecinie. Impreza z głównie muzyką house wraca po wakacyjnej przerwie. Oprócz Miqro zagrają Matush, Milkwish oraz TM. Na klubowiczów czeka również Live perfomance w wykonaniu Pesos (sax).

[ szczegóły wydarzenia » ]

3. KINOWO

Na piątkowy wieczór sieć Multikino przygotowała Noc Kina Polskiego. Seanse polskich filmów będą się odbywały we wszystkich salach, a filmy zostały podzielone na 5 kategorii: komedie, kino akcji, dramaty, obyczajowe oraz kategoria specjalne. Łącznie we wszystkich kinach zaprezentowanych będzie 14 różnych filmów.

[ szczegóły wydarzenia » ]

4. KONCERTOWO I URODZINOWO

W tym miesiącu koncert „Made In Szczecin Born To Be Wild”, współorganizowany przez naszą redakcję będzie częścią obchodów pierwszych urodzin Muzeum Techniki i Komunikacji oraz piątych urodzin MM Szczecin. Od 17:15 na scenie w Muzeum Techniki i Komunikacji Bona Fides (blues) i Listopad (rock). Oprócz tego urodziny tort, słodkości, lampiony, teatr ognia, wernisaż wystawy oraz koncert Sylwestra Ostrowskiego. Z okazji tego święta uruchomiono specjalną linię tramwajową „N”.

[ szczegóły wydarzenia » ]

5. W KLIMACIE REGGAE

DUBSKA to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów reggae. Grupa, mająca na koncie 3 płyty i setki koncertów (polskich i zagranicznych) wystąpi wraz z gośćmi (Miasto i Zasad Selekta) w sobotę w Klubie Delta.

[ szczegóły wydarzenia » ]

6. HIP-HOPOWO

Battle of the Beatmakers, jest to jedyne takie wydarzenie w woj. zachodniopomorskim , które opiera się na ukazaniu zróżnicowania wśród producentów muzycznych. Założeniem imprezy jest wyłonienie zwycięskiej produkcji muzycznej. Jury składające się z trzech osób wybierze szesnastu artystów, których produkcje ocenione zostaną najwyżej. Impreza w Klubie 13 Muz.

[ szczegóły wydarzenia » ]

7. KLUBOWO – MOCNIEJ

Mega klubowe wydarzenie - Electronic Beats, które nie będzie kolejną dyskoteką z kiczowatymi radiowymi przebojami już w sobotę w Boom Barze. Za konsoletą gwiazdy – uwielbiany w Szczecinie Hardy Hard (autor m.in. utworu Silver Surfer), Marten Horger (zaangażowany w projekt SMASH HIFI z Lerooy-em Thronhill-em z formacji The Prodigy), Siasia (który zagra „mocniej”). Pełen line up tutaj.

[ szczegóły wydarzenia » ]

8. KLUBOWO – W KLIMACIE DEEP HOUSE I DETROIT

Kolejna odsłona imprezy Canalia Night, której organizatorzy zapraszają do Szczecina ciekawych producentów już w sobotę w P1erwszym Miejscu. Tym razem w naszym mieście zagości Kristian Beyer (połowa duetu Âme, odpowiedzialnego za klubowy klasyk „Rej”).

[ szczegóły wydarzenia » ]

9. KONCERTOWO – ROCKOWO

Sobotni wieczór to m.in. koncert zespołu „Sztywny Pal Azji”, który obchodzi swoje 25lecie działalności. Kapela największą popularność zyskała w drugiej połowie lat 80. i pierwszej połowie lat 90.

[ szczegóły wydarzenia » ]

10. CYRKOWO

Cyrk Arlekin odwiedzi nasze miasto w sobotę i niedzielę. Pokazy odbędą się 22 i 23 października.  Cyrkowcy pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawią nowy program sezonu 2011.

[ szczegóły wydarzenia » ]