Mieszkania poza ścisłym centrum miasta, ale jednocześnie dobrze z nim skomunikowane – to teraz najczęściej poszukiwane nieruchomości. Dlatego RONSON Development proponuje dwa zlokalizowane w ten sposób zielone, nowoczesne osiedla. Nowe Warzymice przy al. Śliwkowej i Nową Północ przy ul. Sobola. W obu przypadkach klienci mogą liczyć na specjalny pakiet promocji – rabaty i dogodny system finansowania zakupu.

 

– W naszym najnowszym projekcie, Nowa Północ, który realizujemy w dzielnicy Północ, cena za m2 zaczyna się już od 7 600 zł, a w projekcie Nowe Warzymice ceny za przestronne mieszkania 4-pokojowe rozpoczynają się już od 547 tys. zł – mówi Paweł Krawczyk, Dyrektor Regionu Szczecin w RONSON Development. – W obu projektach, proponujemy system finansowania 20/80, co oznacza, że 20% sumy klient pokrywa na etapie podpisania umowy, a 80 procent dopiero przy odbiorze kluczy. Wiemy, że jest to bardzo duże ułatwienie dla tych klientów, którzy zakup mieszkania wspierają kredytem hipotecznym.

Paweł Krawczyk podkreśla, że rolą pracowników Biura Sprzedaży jest wsparcie klientów na każdym etapie zakupu mieszkania – począwszy od zawarcia umowy, przez uzyskanie finansowania, przygotowanie projektu i wykończenie wnętrz.

– Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów codziennie w godzinach pracy biura, a dodatkowo podczas Dni Otwartych, kiedy możemy pokazać mieszkania i odpowiedzieć na nurtujące ich pytania. Podczas najbliższych Dni Otwartych, zaplanowanych w obu inwestycjach już w tę sobotę, 29 listopada, klienci, którzy kupią mieszkanie, otrzymają gratis podpisanie aktu notarialnego. Proponujemy również atrakcyjną ofertę rabatów dostępną tylko w tym dniu. Naszym celem jest – oprócz budowania mieszkań – zbudowanie grona zadowolonych klientów, którzy wrócą do nas, by zrealizować swoje kolejne plany życiowe i inwestycyjne. To się udaje. A profesjonalizm naszego zespołu i najwyższą jakość realizowanych inwestycji potwierdzają statystyki – ponad 80% lokali w oddanej właśnie inwestycji Nowe Warzymice III jest bezusterkowych, a odbiory zakończyły się wydaniem kluczy.

RONSON Development dużą wagę przykłada do społecznej odpowiedzialności biznesu. Jedną z ostatnich akcji, zrealizowanych we współpracy z firmami, które pracują z deweloperem w regionie, było zorganizowanie na terenie inwestycji Nowe Warzymice wspólnego budowania domków dla wolnożyjących kotów, które są pod opieką szczecińskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Akcja była promowana w mediach społecznościowych dewelopera, a za każde udostępnienie, RONSON zadeklarował przekazanie 1 kg karmy na rzecz stowarzyszenia TOZ. W efekcie akcji łącznie zostanie przekazanych 12 domków dla kotów i 100 kg karmy.

RONSON Development przez 13 lat aktywności na szczecińskim rynku nieruchomości wybudował tysiąc mieszkań, a w planach dewelopera jest kolejny tysiąc. Obecnie Spółka pracuje nad dwoma projektami – Nowe Warzymice i Nowa Północ.

Nowa Północ – najnowszy projekt dewelopera

Nowa Północ jest zupełną nowością w portfolio dewelopera. – W inwestycji zaprojektowaliśmy kilka kameralnych budynków, z mieszkaniami z antresolą na najwyższej kondygnacji. Oprócz tego, przestrzenie do rekreacji dla mieszkańców, bardzo dużo zieleni i pakiet rozwiązań ekologicznych, takich jak oświetlenie LED, zbiorniki do ponownego wykorzystania wody deszczowej, łąki kwietne, czy stacja naprawy rowerów. Zupełną nowością na szczecińskim rynku będą zaprojektowane na osiedlu zielone elewacje i strefy wejściowe do budynku.

RONSON Development jest pionierem w zakresie wdrażania rozwiązań ekologicznych w inwestycjach. W Nowych Warzymicach – drugim ze szczecińskich projektów – ekologia także odgrywa kluczowe znaczenie.

Nowe Warzymice – oaza zieleni – ekologiczna przystań

Nowe Warzymice powstają w zielonej, podmiejskiej gminie Kołbaskowo, tuż przy granicy Szczecina. Pierwsze skrzypce w tej inwestycji niezmiennie gra przyroda – wskaźnik zabudowy wynosi jedynie 20%, a tereny zielone to ponad 45% powierzchni inwestycji. Na osiedlu zostały nasadzone łąki kwietne, wykonano zbiorniki na wodę opadową, która służy do podlewania licznych nasadzeń, montowane jest oświetlenie LED. Deweloper promuje także poruszanie się transportem niskoemisyjnym – powstają zarówno stojaki, jak i zadaszone parkingi – wiaty rowerowe. – Zastosowane rozwiązania pozwalają zmniejszyć ślad węglowy budynku oraz znacznie zmniejszyć koszty utrzymania nieruchomości dla klientów – podkreśla Paweł Krawczyk.

Inwestycje skrojone na miarę czasów

Inwestycje RONSON doskonale wpisują się w trend wybierania mieszkań poza ścisłym centrum miasta, a jednocześnie dobrze z nim skomunikowanych. W bliskiej odległości od osiedla Nowe Warzymice znajdują się przystanki autobusowe, dzięki czemu w kwadrans można dostać się do Placu Kościuszki oraz stacja kolejowa PKP Szczecin Gumieńce, która daje możliwość podróży pociągiem do Berlina. Nowa Północ, powstaje przy ulicy Sobola, którą od centrum miasta dzieli 15 minut jazdy, natomiast do Polic dotrzemy w zaledwie 10 minut.

W niemal bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy jedno z ulubionych miejsc Szczecinian – Puszczę Wkrzańską, gdzie można aktywnie spędzić czas biegając, czy jeżdżąc na rowerze.

Więcej informacji: https://ronson.pl/