W Klubie 13 Muz w Szczecinie w najbliższą sobotę odbędzie się casting dla statystów do filmu produkcji niemiecko-polskiej "Serce za burtą" w reż. Brunona Grassa z udziałem czołówki aktorów polskich i niemieckich. W castingu mogą wziąć udział osoby od 16 do 70 lat.

Pod koniec września w Szczecinie będą realizowane zdjęcia do niemiecko-polskiej produkcji pt. "Serce za burtą". Reżyserem filmu jest Bruno Grass, autorką scenariusza Kerstin Romer. Za zdjęcia odpowiada Andreas Doub, za scenografię Justyna Jaszczuk.

W obsadzie filmu znajdą się znani niemieccy i polscy aktorzy: Hans-Uwe Bauer, Lina Wendel, Kasia Borek, Klaudiusz Kaufman, Maxim Topyła, Oliver Bröcker, Zofia Czerwińska, Alexander Khuon, Isabell Polak, Alva Schäfer, Izabela Kała, Aleksandra Woźniak, Marek Włodarczyk.

Film przedstawia historię burkliwego kapitana Kurta, dla którego wizyta w Polsce staje się otwarciem na nową miłość.

Mieszkańców Szczecina zapraszamy na casting dla statystów. Chętni (od 16. roku życia) mogą odwiedzić w najbliższą sobotę, 9 września, KLUB 13 MUZ przy pl. Żołnierza Polskiego 2 w Szczecinie.

Casting rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do godziny 17.00. Udział w castingu jest darmowy. 

Obsadą filmu i organizacją statystów zajmuje się firma Studio ABM z Wrocławia (www.studioabm.com.pl) współpracująca codziennie z produkcjami polskimi i zagranicznymi.

Zapraszamy serdecznie!