Inwestycja przy ul. Andersena 52 to kolejny projekt w sprzedaży od www.assethome.pl. Dziś rusza sprzedaż 4 lokali w zabudowie szeregowej. Do dwukondygnacyjnych mieszkań z ogrodem będzie można wprowadzić się jeszcze w tym roku.

Andersena 52 to pogranicze osiedli bardzo chętnie wybieranych przez kupujących: Warszewa i Osowa. Domy znajdują się 3 minuty od Puszczy Wkrzańskiej oraz 7 minut od centrum miasta.

W najbliższej okolicy jest pełna infrastruktura taka jak: sklepy spożywcze, żłobek, przedszkole, szkoła, plac zabaw, centrum fitness, restauracje, stomatolog.

Dwukondygnacyjne mieszkanie z ogrodem

Obiekt składa się z 4 budynków o powierzchni użytkowej 104,4 m kw. Każdy z domów ma prywatny podjazd, garaż i taras z ogródkiem. Lokale zostały tak przemyślane, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność.

Na parterze znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią, z którego prowadzi wyjście wprost na ogród, WC oraz garaż. Na piętrze mieszczą się 3 sypialnie, garderoba oraz łazienka. W budynku została przewidziana możliwość adaptacji poddasza, dzięki której mieszkańcy zyskają dodatkową powierzchnię.

Cała powierzchnia użytkowa domów ma ogrzewanie podłogowe z gazowym źródłem ciepła. W standardzie domy posiadają również przestronne okna o wysokości 230 cm na parterze oraz 210 cm na piętrze. Dla komfortu przyszłych właścicieli zainstalowane będą również rolety zewnętrzne.

Świetna baza wypadowa na wycieczki rowerowe i spacery

Lokalizacja inwestycji wręcz zachęca do wycieczek rowerowych lub pieszych w kierunku Puszczy Wkrzańskiej czy Gubałówki.

Zwolennicy pływania i sportów wodnych również docenią tę lokalizację, bowiem zaledwie 7 minut drogi od inwestycji znajduje się Jezioro Głębokie oraz kompleks basenowo-rekreacyjny „Arkonka”.

Andersena 52 jest idealnym wyborem dla rodzin ceniących sobie bliskość przyrody i jednocześnie niewielką odległość do centrum.

Ruszyła sprzedaż

Szczegółowe informacje na temat osiedla znajdują się na stronie: www.andersena52.pl. Tam też można zarezerwować wybraną nieruchomość lub skontaktować się z doradcą Assethome.pl

Biuro sprzedaży Assethome mieści się w Szczecinie przy al. Jana Pawła II 11/3 (II piętro). Szczegóły na: assethome.pl. Telefon – 500 511 550.