W jednym spektaklu będzie można zobaczyć największe hity warszawskiego Teatru Roma. Muzyczne widowisko już w niedzielę zostanie zaprezentowane szczecińskiej publiczności. Mamy bilety do rozdania!

To największa muzyczno-rozrywkowa scena Warszawy. Ma już prawie 70 lat. Z tej okazji przygotowano specjalny spektakl, który prezentuje największe przeboje Teatru Roma. Oglądając „Ale musicale!” będzie można zobaczyć hity z ponad 20 popularnych musicali: “Mamma Mia”, “Jesus Christ Superstar”, “Grease”, „Deszczowa piosenka”, „Nine”, „Chicago” czy „Cats”.

„Najlepsze z Romy i najlepsze z musicalowej klasyki. Mamy dla fanów to, co lubią najbardziej: wielkie arie, romantyczne duety, porywające sceny zbiorowe. Nie zabraknie fragmentów dzieł tak odmiennych, jak "Mamma Mia", „Jesus Christ Superstar” i „Notre-Dame de Paris”. Zaskoczymy Was czymś z Disneya, zaskoczymy czymś z Andrew Lloyda Webbera. Będzie wesoło („Producenci”) i strasznie („Jekyll i Hyde”). Ale będzie też… bardzo aktualnie. Aktualnie zaś, jak doskonale wiedzą fani gatunku, na świecie królują dwa tytuły: „Newsies” i „Księga Mormona” – czytamy w zapowiedzi spektaklu.

Podczas 2-godzinnego występu na scenie pojawi się ponad 40 artystów. Będą im towarzyszyć orkiestra pod dyrekcją Jakuba Lubowicza oraz zespół taneczny.

W Szczecinie spektakl zostanie wystawiony w najbliższą niedzielę, 26 marca, w hali Azoty Arena. Początek widowiska o godz. 19:00. Bilety kosztują 75-180 zł. Można je nabyć m.in. w hali Azoty Arena i salonach Empik, a także za pośrednictwem stron bilety.fm i biletyna.pl
KONKURS:
Dla naszych czytelników mamy do przekazania aż 5 podwójnych biletów na niedzielne widowisko.

Co trzeba zrobić, by je zdobyć?
Wystarczy dokończyć zdanie/wypowiedź: Chcę się wybrać na „Ale musicale”, bo ... i przesłać na adres redakcja@wszczecinie.pl, w tytule wpisując KONKURS. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 21 marca, do końca dnia, tj. do godz. 23:59. 

5 osób, które zdaniem redakcji, udzieli najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzyma wejściówki na spektakl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy jak odebrać wygraną.