Dokładnie dziesięć — od tylu lat przy ulicy Struga w Szczecinie można kupić nową Mazdę, a następnie zadbać o nią w Autoryzowanej Stacji Obsługi. Obecnie w salonie gości już siódma generacja aut, niedawno do sprzedaży wprowadzony został pierwszy samochód elektryczny, gama SUVów coraz mocniej zaznacza swoją obecność, a nowe wyzwania rynkowe nie opuszczają stacji dealerskiej Mazda Kozłowski, która w miniony poniedziałek świętowała urodziny, wieńczące dekadę działalności.

 

Z czym kojarzy się Mazda? Z niezawodnością, przyciągającą oko stylistyką, bogatym wyposażeniem i atrakcyjnym wnętrzem. Mazda Kozłowski już od ponad 40 lat jest pionierem w swojej działalności dla regionu, zapraszając Klientów z obszaru całego województwa i okolicznych miast, w tym od 10 lat do salonu sprzedaży i autoryzowanej stacji obsługi w obecnej lokalizacji. Pierwsze Mazdy 323 były sprzedawane przez Właściciela salonu, Jana Kozłowskiego, już w 1980 roku.

 „Chcemy dawać radość z jazdy”

— Nasze obserwacje wskazują, że społeczność skupiona wokół Mazdy jest naprawdę wyjątkowa, co indywidualnie potwierdza niemal każdy nasz Klient — wskazuje Jan Kozłowski, założyciel szczecińskiego punktu dealerskiego. — To osoby zainteresowane motoryzacją, nowinkami i technologią, jednak poszukujące przy tym prawdziwej przyjemności i radości z prowadzenia samochodu.

Przed Mazdą w 2021 roku pojawiły się kolejne wyzwania w postaci boomu na elektromobilność. W gamie zameldowała się pierwsza w pełni elektryczna Mazda – MX-30, zaprojektowana ze szczególną dbałością o środowisko.

Co istotne, najnowszy model można już zobaczyć na drogach regionu oraz w salonie Mazda Kozłowski w Szczecinie.

Prawdziwą gwiazdą od japońskich konstruktorów jest obecnie technologia SKYACTIV-X, łącząca w sobie zalety silników wysokoprężnych i benzynowych. Flagowym modelem, oferującym tę innowacyjną jednostkę, jest imponujący wyposażeniem, kompaktowy SUV – Mazda CX-30. Niewielkie spalanie, wysoki moment obrotowy, a do tego dbałość o środowisko, jednak bez utraty mocy i dynamiki. Dokładnie tutaj spotykają się pragnienia i potrzeby świadomych fanów motoryzacji, będących odbiorcami oferty Mazdy.

O tym, że miłośników motoryzacji spotkamy również wśród pracowników, bez trudu można przekonać się podczas jazdy testowej wybraną Mazdą, która dostarcza niezapomnianych emocji i pokazuje na czym polega przyjemność z jazdy, z wykorzystaniem systemów bezpieczeństwa.

„Naszym priorytetem jest obecnie bezpieczeństwo odwiedzających salon i serwis”

— Ze względu na pandemię nie mogliśmy w styczniu zorganizować klasycznej uroczystości jubileuszowej, jaka nam się marzyła — zaznacza Jan Kozłowski, właściciel. — Jednakże nic straconego! Mamy w planach całoroczne obchody dziesięciolecia. Pełne niespodzianek, o których już wkrótce powinno być głośno. Celebrując tę okazję, zależy nam przede wszystkim na przekazaniu podziękowań, jakie należą się wszystkim, którzy przez ostatnie dziesięć lat obdarzyli nas zaufaniem - zarówno w kwestii doradztwa w zakupie, jak i obsłudze serwisowej. Składamy ukłony Ambasadorom, powracającym do nas po kolejne generacje Mazd i rekomendującym markę swoim bliskim. To w Ich kierunku ślemy ogromne i serdeczne: Dziękujemy! — dodaje.

Chociaż czas mamy nietypowy, to w salonie i serwisie przy ulicy Struga 31B w Szczecinie standardy bezpieczeństwa zachowane są na najwyższym poziomie, a większość spraw można załatwić online. Dzięki SkyVIDEO możesz podejmować decyzje o zlecaniu dodatkowych usług Twojej Mazdy bez wychodzenia z domu, mając stały kontakt z serwisem podczas obsługi Twojej Mazdy. Proste, prawda? Chcesz skonfigurować i kupić Mazdę zdalnie, a następnie odebrać ją we własnym garażu? Żaden problem!

Po szczegóły zapraszamy na https://www.mazda-szczecin-kozlowski.pl/