spotkania inne

Zwiedzanie piaskowych rzeźb z przewodnikiem

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Łasztownia za budynkiem Starej Rzeźni
Kiedy?
Sobota, 02.06.2018
O której godzinie?
17:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Rzeźby z piasku na Łasztowni już powstają, a mówić nam będą o legendach Szczecina. Zapraszamy do wspólnego zwiedzania rzeźb z przewodnikiem, który będzie przedstawiał niesamowite historie, wyjaśniał zagadki, opowiadał legendy z nimi związane.

Kto chce w ciekawy i nietypowy sposób poznać historię wybranych legend Szczecina, niech czuje się zaproszony na plenerowe spotkanie z Małgorzatą Dudą. Pani Małgorzata przeniesie nas w świat niezwykłych opowieści.

Małgorzata Duda z urodzenia i zamiłowania Pomorzanka. Współautorka przewodników i publikacji turystycznych, licencjonowany przewodniki turystyczny z wieloletnim doświadczeniem.

Widzimy się 2 czerwca od godz. 17.30 na terenie Festiwalu Rzeźb Piaskowych – Łasztownia, a szczecińskich legend wysłuchamy w godz. 17.30-18.20 - I tura oraz 18.30-19.20 - II tura.

Kolejne wspólne zwiedzanie planowane jest na 8 czerwca. Szczegóły wkrótce

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję