Po raz drugi ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza na spotkanie z współtwórcą kanału StopChamSzczecin Szymonem Nieradką. „To będzie okazja do rozmowy na temat tego, jak stać się opiekunem własnej ulicy i co to właściwie znaczy” – zapowiadają organizatorzy.

Szymon Nieradka jest autorem wielu wniosków, interwencji dotyczących przestrzeni publicznej, serwisu uprzejmiedonosze.net oraz współtwórcą kanału StopChamSzczecin na YouTube. Od dziewięciu lat zaangażowany jest w odzyskiwanie zdominowanych przez kierowców przestrzeni pieszych. Z mieszkańcami miasta dzieli się także wiedzą, aby ich najbliższe otoczenie było przyjazne i bezpieczne.

W środę (20 bm.) będzie po raz drugi gościem spotkań z cyklu „Środy w ŚRODKU”. – Przyjdź, jeśli chcesz dowiedzieć się jak zadbać o swoją okolicę, gdzie interweniować w różnych sprawach dotyczących twojej ulicy lub jeśli lubisz merytoryczne rozmowy na drażliwe tematy – zaprasza Marcin Chruśliński ze ŚRODKA.

Spotkanie rozpocznie się w środę (20 bm.) o godzinie 18:00 w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 43/u1. Udział jest bezpłatny, nie obowiązują także zapisy.