Przyjdź do Atrium Molo i stwórz samodzielnie najpiękniejsze dekoracje świąteczne! W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia, szczecińskie centrum handlowe zaprasza w dniach 10-12 grudnia na rodzinne warsztaty kreatywne z tworzenia niezwykłych ozdób choinkowych i kartek z życzeniami. W powstawaniu gwiazdkowych dekoracji pomogą uczestnikom mikołajowi pomocnicy do zadań specjalnych - elfy i mikołajki.

Choinka, migoczące lampki i kolorowe świecidełka co roku goszczą w każdym domu, a własnoręcznie wykonane dekoracje szczególnie cieszą oko. Dlatego też czas przedświąteczny to dla małych fanów tworzenia ozdób, wyjątkowo twórczy okres i doskonała okazja, aby dać popis swoich artystycznych umiejętności. Możliwości i pomysłów na ozdoby jest wiele, o czym będą mogli przekonać się mali uczestnicy kreatywnych warsztatów, które odbędą się w Atrium Molo w dniach 10-12 grudnia, w godz. 11.00-19.00.

Przez trzy dni, dzieci wspólnie z rodzicami, będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach z tworzenia ozdób choinkowych, wykorzystując do tego różne materiały i surowce. Już w piątek (10 grudnia) odbędą się zajęcia z dekorowania bombek akrylowych. W sobotę (11 grudnia) zaplanowano warsztaty z robienia kreatywnych kartek świątecznych, natomiast w niedzielę (12 grudnia) – z tworzenia dekoracyjnych choinek z papieru.

W wyczarowywaniu niepowtarzalnych przedmiotów pomoże im niezastąpiona ekipa Świętego Mikołaja - pracowite elfy i mikołajki. Wykonane dekoracje dzieci zabiorą ze sobą do domu. Efektowne ozdoby zrobione samodzielnie z pewnością sprawią najmłodszym dużo radości, a na dodatek mogą one stać się doskonałym upominkiem świątecznym dla najbliższej osoby. Na zajęcia nie obowiązują zapisy. Warsztaty realizowane będą w kreatywnej strefie warsztatowej, zlokalizowanej w pobliżu sklepu TK Maxx .

- Z myślą o rodzinach z dziećmi postanowiliśmy zadbać o magiczny, przedświąteczny nastrój, urozmaicając im wizyty w galerii ciekawymi warsztatami, podczas których najmłodsi mogą samodzielnie wykona gwiazdkowe przedmioty - kartki z życzeniami czy dekoracje choinkowe. Weekendowe wydarzenie z okazji świąt Bożego Narodzenia to także nasz ukłon w stronę świątecznych zwyczajów, które dają wiele radości i zbliżają do siebie ludzi. W tym szczególnym okresie zależy nam na tym, aby wszyscy nasi goście mieli spokojniejszą końcówkę roku i poczuli prawdziwie bożonarodzeniowy klimat – mówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.

Więcej informacji na temat aktualności i oferty Atrium Molo znajduje się na stronie: www.atrium-molo.pl oraz na profilu Facebook Atrium Molo.