„Zima znów zaskoczyła kierowców” – zdanie to wypowiadane jest każdej zimy jak magiczne zaklęcie. Jak powinien się przygotować właściciel auta przed tą najtrudniejszą na drogach porą roku? Przede wszystkim nie można czekać na ostatnią chwilę z wymianą opon. Gdzie szybko i tanio dokonać jej w Szczecinie? Warto skorzystać z usług warsztatu mechanicznego Auto Perfect.

Nie zwlekajmy z wymianą opon do pierwszego śniegu. W warunkach zimowych droga hamowania na oponach letnich wydłuża się aż o 30%. Zmiany należy dokonać, jeszcze zanim temperatura spadnie poniżej 7°C. Zbyt często spotykam się z sytuacją, kiedy kierowcy czekają na pierwsze przymrozki albo wręcz śnieg. – tłumaczy właściciel warsztatu, Jakub Woźniak.

 

Serwis wulkanizacyjny gwarantuje kompleksową usługę, która zapewni kierowcom bezpieczeństwo, komfort i jednocześnie obniży koszty eksploatacji pojazdu. Warsztat wyposażony jest w nowoczesny sprzęt umożliwiający szybką wymianę opon. Klienci nie muszą się martwić drganiami, które powstają na skutek niewyrównoważenia kół – zakład ma w wyposażeniu nowoczesną wyważarkę dynamiczną sterowaną komputerem. Jej zadaniem jest jak najdokładniejsze doważanie opon.

 

Klienci Auto Perfect zostaną powiadomieni o stanie zdejmowanej i zakładanej opony. Obsługa poinformuje ich o stanie bieżnika i szacowanym czasie jazdy na danym komplecie. Przy okazji wymiany opon w warsztacie całkowicie gratis dokonany zostanie przegląd płynów eksploatacyjnych. Za darmo klienci sprawdzą też stan klocków hamulcowych oraz stan zawieszenia pojazdu. Wymienić opony w Auto Perfect można w cenie już od 60 zł.

 

Auto Perfect 

tel.: +48 660-735-917

ul. Janickiego 33/48

Szczecin 71 – 270