Gdzie i kiedy?
Galeria Kaskada
Od: czwartek, 19 stycznia 2017, 12:00
Do: niedziela, 29 stycznia 2017, 14:00
Za ile?
darmowe
Najbliższe dni w Galerii Kaskada upłyną pod znakiem zaciętej rywalizacji! Mali i dorośli fani motoryzacji będą mogli zmierzyć się i przetestować swoje umiejętności podczas wyścigów autami na specjalnym, 6-pasmowym torze marki Carrera.
Gotowi do rajdu, start!
Zmagania kwalifikacyjne rozpoczną się już w czwartek 19 stycznia i potrwają aż do 28 stycznia. Każdego dnia, od godziny 12:00 do 18:00 fani, hobbyści i ci, którzy dopiero zaczynają przygodę na torach wyścigowych, będą mieli okazję do spróbowania swoich sił w emocjonującym rajdzie. Każdy pojedynek to gwarancja niezapomnianych wrażeń, ale także bilet do finiszowej konkurencji.

Najlepsi z najlepszych
Ostatni etap rajdu to wielki finał, który odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia, o godz. 14:00. Wezmą w nim udział ci, którzy otrzymają najlepsze noty podczas rund kwalifikacyjnych. Na mecie, na najlepszych uczestników czekają fantastyczne nagrody w tym puchary, dyplomy oraz bony podarunkowe do wykorzystania w dowolnym sklepie Galerii Kaskada. Przyznana zostanie również nagroda specjalna dla mistrza, który uzyska najlepszy czas okrążenia.

Carrera – emocje wygrywają!

Niespodziewane zwroty akcji i atmosfera jak na prawdziwym rajdzie – tak w skrócie można opisać zabawę na torach marki Carrera. Szeroka gama akcesoriów, nowoczesne kontrolery ruchu oraz modele samochodów, wzorowane np. na bolidach Formuły 1 zachęcają zarówno dzieci, jak i dorosłych do podjęcia rajdowego wyzwania.