Gdzie i kiedy?
Browar Polski
ul. Dworcowa 20, Szczecin
niedziela, 12 kwietnia 2015, 16:00
Za ile?
25 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu wydarzenia
"Nadejszła wiekopomna chwila", czyli finał II edycji Szczecińskiej Ligi Stand-Up. Gośćmi wieczoru będą Mariusz Kałamaga i Marcin Zbigniew Wojciech.

Już w niedzielę, 12 kwietnia, spotkamy się w Browarze Polskim, aby wyłonić zwycięzcę spośród naszych nie zawsze młodych, ale zawsze zdolnych open mic'owców. Będą nagrody (nagrodę główną ufundowało biuro podróży NAMAXATOUR), będą dyplomy, będzie dużo śmiechu, łez i dobrych żartów.

Dodatkowo dowiemy się, który z prowadzących jest lepszym rozśmieszaczem. Tego wieczoru odbędzie się bowiem "Pojedynek Prowadzących", którzy wystąpią z zupełnie nowymi tekstami, a uczestnicy zdecydują, komu przyznać miano The Best Of The Best.

Wisienką na finałowym torcie będzie występ dwóch znakomitych, rozpoznawalnych i co najważniejsze cholernie dobrych komików, których nie trzeba za bardzo przedstawiać:

MARIUSZ "MARYJUSZ" KAŁAMAGA
Prezenter i prowadzący wielu imprez telewizyjnych, kabareciarz i standuper (od 2003 roku współzałożyciel i członek kabaretu Łowcy.B, członek i założyciel grupy „Poliż Stand up”), muzyk (założyciel i członek zespołu „Ja mmm Chyba Ściebie”)

oraz MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH
Wyjątkowa osobowość sceniczna, pełna charyzmy oraz entuzjazmu. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Jest członkiem grupy improwizacji kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika. Występuje z nową GRUPĄ STAND-UP z Mariuszem Kałamagą z Łowców.B oraz Robertem Korólczykiem z Kabaretu Młodych Panów. Występuje również ze STAND-UP Kraków z Tomaszem Biskupem i Adamem Grzanką. 

Bilety do nabycia w Klubie Muzycznym Browar Polski w cenie:
25 zł w przedsprzedaży
40 zł w dniu wydarzenia 

Organizatorzy:
Agencja Artystyczna DaBe
Klub Muzyczny Browar Polski
Szczecińska Liga Stand-Up