Gdzie i kiedy?
Outlet Park
ul. Struga 42
Od: piątek, 24 marca 2023, 13:00
Do: sobota, 25 marca 2023, 20:00
Za ile?
darmowe
W Outlet Park odbędzie się wielka zbiórka ubrań nadających się do dalszego użytku. Organizatorem akcji jest marka Ubrania Do Oddania, a partnerem EPP – zarządca Outlet Park Szczecin.

 

Dawanie ubraniom drugiego życia to nie chwilowa moda, a ważny trend, który wspiera coraz więcej konsumentów.

Pierwszy weekend wiosny to świetna okazja, by przejrzeć garderobę, podzielić się nadmiarem ubrań, a przy okazji zrobić coś dobrego. Zbiórka ubrań w Outlet-cie potrwa od 24 do 25 marca. Nieużywaną odzież w dobrym stanie można przynosić do centrum w godzinach 13-20 do specjalnie oznakowanego stanowiska zlokalizowanego w pobliżu So Coffee. Na miejscu hostessa będzie przyjmowała i ważyła ubrania. Dla osób, które we wskazanym terminie przekażą minimum 5 kg odzieży nadającej się do ponownego użytku, przygotowano kupony rabatowe uprawniające do 10% zniżki w 4F oraz 20% w przypadku marki Outhorn.

Za każdy zebrany kilogram odzieży, marka Ubrania Do Oddania przekaże 1 zł na rzecz Fundacji Digital University, realizującej projekt Uniwersytet Sukcesu. To program edukacyjny, który wspiera młode kobiety w trudnej sytuacji życiowej i pomaga im rozpocząć pracę w branży IT z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym.