Gdzie i kiedy?
wtorek, 10 października 2023, 18:00
Za ile?
darmowe
W każdym z nas są żywe tematy. Nie zawsze umiemy o nich rozmawiać. I choć nie zawsze chcemy o tym, to zawsze potrzebujemy się temu przyjrzeć. I takiemu przyglądaniu się temu, co w nas na dany moment żywe, będą poświęcone te spotkania.

„Poznawanie przez doświadczanie’ to hasło będzie towarzyszyć każdemu spotkaniu ze sobą samym za sprawą różnych tematów. Każdy warsztat będzie podróżą w głąb siebie, by spotykać się z różnymi aspektami własnej osobowości, by poznawać sens i przekaz tego, co nas spotkało lub spotyka, by wzmacniać poczucie własnej wartości i by z życzliwością traktować siebie. Będziemy eksplorować tematy z życia codziennego, które zamykają nasze serca na radość życia i na radość bycia sobą”, mówi Małgorzata Krawczak, prowadząca warsztaty.

„Jak to będzie wyglądało? Podczas warsztatów będziemy pracować metodami fototerapii, metafory i wizualizacji. Przychodzisz z tematem, który jest w Tobie żywy. Dzięki moim pytaniom oraz inspiracjom ze zdjęć, będziesz miała/-ł możliwość zobaczenia siebie w tym temacie z innej perspektywy. Natomiast podczas wizualizacji możesz znaleźć dodatkową opcję, która wspomoże Cię w znalezieniu optymalnych rozwiązań”.

WAŻNE: Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: gosia@malgorzatakrawczak.pl