Gdzie i kiedy?
szczeciński loft kultury przy Kolumba 4
sobota, 15 października 2016, 21:00
Za ile?
29, 35, 39 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu imprezy
15 października Tresor.Berlin świętować będzie swoje 25. urodziny w Szczecinie podczas oficjalnej trasy. Event organizują marki Playground i Neuroshocked.
Klub Tresor bez wątpienia miał bardzo duży wkład w rozwój i promowanie muzyki techno. Jest jednym z najbardziej kultowych i znanych miejsc na mapie Berlina. Swoją działalność rozpoczął w 1991 roku, a jego założycielami są Dimitri Hegemann oraz Achim Kohlberger. Tresor stał się symbolem muzyki techno, niedługo po jego otwarciu - uchwycił energię ponownego zjednoczenia Berlina oraz był niejako odpowiedzią na nowe trendy w muzyce wczesnych lat 90.

Podczas wydarzenia w Szczecinie usłyszycie reprezentanta wytwórni Tresor Records oraz rezydentkę berlińskiego klubu.

Jonas Kopp - niekwestionowanie jedna z najwybitniejszych i najbardziej ekscytujących figur pochodzących z Argentyny. Rezydent legendarnego klubu Tresor będący jego wizytówką. Poza Tresor Records wydawnictwa Jonasa ukazują się również nakładem Pole Group, Stroboscopic Artefacts i ARTS.

REKA - od wczesnych lat wykazywała zainteresowanie fotografią, grafiką i oczywiście muzyką. W 2007 została wybrana do udziału w Red Bull Music Academy w Toronto. Po latach podróżowania po Europie przeniosła się do Berlina, gdzie zaczęła grywać w legendarnym Tresorze, stając się jego oficjalną rezydentką.

Line up:
Jonas Kopp (Tresor / PoleGroup / Stroboscopic Artefacts / Berlin)
REKA (Tresor.Berlin Resident / Berlin)
Zentral (Side Efex / London)
Kaotik (Playground)
Tralien (Playground / A.T.O.M.)
Droptech (Neuroshocked)

Bilety / Tickets:
I pula - 29 zł
II pula - 35 zł
III pula - 39 zł
W dniu imprezy w kasie klubu - 40 zł

Przedsprzedaż wyłacznie na Biletomat.pl