Gdzie i kiedy?
GH Turzyn
al. Bohaterów Warszawy 42
Od: poniedziałek, 20 marca 2023, 11:00
Do: sobota, 25 marca 2023, 18:00
Za ile?
darmowe
GH Turzyn wraz z oddziałem TOZ w Szczecinie zapraszają wszystkich, którzy zastanawiają się nad adopcją psa lub kota lub pragną wspomóc bezdomne zwierzaki na wyjątkowe wydarzenie TOZiaki w Turzynie.

W Strefie Nowa Roofa (I piętro, wejście obok sklepu KiK) od 11.00 do 18.00 czekać będą behawioryści, którzy udzielą wszelkich fachowych porad oraz eksperci i szczęśliwi opiekunowie adoptowanych zwierząt. Dla kudłatych przyjaciół będą stoiska z ubrankami, zabawkami i akcesoriami. Przez cały dzień będzie można spróbować różnych pyszności oraz napić się czegoś ciepłego, a także zaadoptować roślinkę doniczkową, która na pewno umili przedwiosenny czas!

Dla chętnych znów będzie działać pieskowe i kotkowe studio foto, gdzie można sobie zrobić piękny portret z pupilem! Podczas spotkania odbywać się różne aukcje – na żywo i online, z których dochód zostanie przeznaczony na potrzeby lokalnego TOZu.

Będą stali partnerzy akcji: Aquael ZOO, sponsor wielu gadżetów, które po wylicytowaniu będzie można zabrać do domu, a także Jolipet i Vivet, czyli producenci smacznych i zbilansowanych karm dla zwierzaków!

Macie w domu nakrętki? Przynieście je tego dnia do Galerii Turzyn! Na miejscu będzie również prowadzona zbiórka karmy, kocy, ręczników itp. – a wszystko to dla podopiecznych szczecińskiego TOZu!

– Galeria Turzyn jest wielkim miłośnikiem czworonogów, dlatego zawsze z przyjemnością organizujemy oraz włączamy się we wszystkie akcje, dzięki którym bezdomne zwierzaki znajdą realną pomoc oraz kochające domy! Pamiętajcie, że do drzwi naszego centrum zawsze są otwarte dla Waszych czworonożnych przyjaciół! Wspomóżmy TOZiaki – zaprasza Aleksandra Drobińska, dyrektor Galerii Handlowej Turzyn. 

W programie:

Rozmowy:

12:00 Adopcja psa – jak się przygotować? Rozmowa z behawiorystką Klaudią Rakowską (Niuch)

13:00 Adopcja w TOZ – jak to działa i czy warto adoptować psiaka? Rozmowa z Kasią i Fiero, adopciakiem z TOZu

15:00 Żywienie psa – co warto wiedzieć? Rozmowa z Olgą z Vivet i Jolipet

17:15 Monika Szymanik o swoich kocich i psich adoptowanych przyjaciołach

Stoiska:

11.00-18.00 Stoisko z roślinami

11.00-18.00 Stoisko z gastronomią

11.00-18.00 Stoisko z gadżetami

11.00-18.00 Stoisko z zabawkami dla zwierzaków

11.00-15.00 Bezpłatne konsultacje z behawiorystą (Niuch)

11.00-14.00 Pieskowe i kotkowe studio foto