Gdzie i kiedy?
Strefa ROOFA
al. Bohaterów Warszawy 42
Od: sobota, 24 września 2022, 10:00
Do: sobota, 24 września 2022, 12:00
Za ile?
darmowe
Galraia Turzyn zaprasza rodziców ze swoimi pociechami w wieku 1-3 lat do przestrzeni dla najnajmłodszych w strefie ROOFA, gdzie w sobotę 24 września odbędą się trzecie już zajęcia z cyklu TEREFERE. Motywem przewodnim tym razem będą… kropki!

 

Wystarczy rozejrzeć się dookoła, a zewsząd patrzą na nas… kropki! W kropki jest biedronka, kropkami są piegi na nosie i dziury w serze… Aby lepiej się im przyjrzeć, Galeria Turzyn zaprasza na spotkanie pt. „TEREFERE W kropki!” – już w sobotę 24 września w godzinach 10.00-12.00. Podczas kolejnej odsłony zajęć dla maluchów od 1. do 3. roku życia, wspólnie z nimi będziemy szukać kropek, a potem – dorabiać własne!

W programie mnóstwo zabaw rytmicznych i ruchowych. Spotkanie ma otwartą formułę, aby każdy mógł się włączyć do udziału w dogodnym dla siebie momencie. Zajęcia odbywają się w przytulnej przestrzeni ROOFA na 1 piętrze Galerii, dostosowanej do potrzeb najmłodszych.

TEREFERE to sposób doświadczania świata – tego najbliższego, na wyciągnięcie ręki, przez dobrą zabawę! Spotkanie poprowadzą doświadczone pedagożki teatru i animatorki kultury z teatru Głowa mała i z Fundacji Tettere.

– Przed nami trzecia już odsłona niezwykłej możliwości nauki świata przez najnajmłodszych – TEREFERE. Poprzednie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego – dzieci najlepiej poznają otaczającą ich rzeczywistość właśnie podczas zabawy. TEREFERE to nie tylko świetny pomysł na spędzenie jesiennej soboty, ale też dobrze spędzony czas z dzieckiem – komentuje Aleksandra Drobińska, dyrektor Galerii Handlowej Turzyn.