Gdzie i kiedy?
Posejdon Center – Hotel Marriot
Od: sobota, 24 lutego 2024, 10:00
Do: niedziela, 25 lutego 2024, 17:00
Za ile?
darmowe
Targi Nieruchomości to jedyna tak duża impreza w zachodniopomorskim, skupiająca w jednym miejscu szeroki wachlarz ofert mieszkań, domów, działek oraz kredytów. Trzydziesty ósmy raz Targi są jedyną okazją dla mieszkańców Pomorza Zachodniego do zapoznania się z pełną ofertą nieruchomości i wyposażenia wnętrz.

W jednym miejscu można będzie skorzystać z bezpłatnych porad prawnych i konsultacji finansowych oraz z promocyjnych ofert mieszkań, domów, działek oraz bonifikat i rabatów. Targi dają możliwość w jednym miejscu spotkać wielu deweloperów, porozmawiać z nimi, porównać ich oferty, nawiązać bezpośredni kontakt, dowiedzieć się jaką mają ofertę i jakie planują inwestycje. W trakcie konsultacji z deweloperem istnieje możliwość zmian w swoim nowy mieszkaniu, przeprojektowania go na etapie projektu czy wstępnej budowy. Na Targach będzie okazja wysłuchania podpowiedzi fachowców z branży budowlanej.

Nowe miejsce Tragów

Targi tym razem w nowym miejscu. W swojej historii zawsze szukały nowoczesnych przestrzeni odpowiadającym trendom w nowym budownictwie. Przenieśliśmy Targi z hali Netto Arena do luksusowych i komfortowych przestrzeni w hotelu Marriott. Zajmujemy tam całe pierwsze piętro. Nowoczesne sale, stylowe oświetlenie i luksusowy klimat. Hotel znajduje się w samym sercu Szczecina, Brama Portowa 2 w budynku Posejdon Center. Zamiana ta okazała się niezwykle udanym ruchem, wręcz strzałem w dziesiątkę. Wystawcy i zwiedzający ocenili bardzo pozytywnie w swoich komentarzach tą zmianę.

Nowe oferty nie tylko w Polsce

Swój udział zapowiedziało wielu deweloperów, pośredników, firmy budujące domy, instytucje finansowe i firmy z branży wykończenia oraz wyposażenia wnętrz. Silną grupę uczestników imprezy stanowić będą firmy oferujące możliwość zakupu nieruchomości poza granicami kraju: w Hiszpanii, Grecji, Czarnogórze i na Cyprze.

„Mieszkania na Start” – w tym roku nowa szansa na mieszkanie

Rząd zapowiedział uruchomienia nowego programu „Mieszkanie na start” jeszcze do niedawna programu „Pierwsze Mieszkanie”, czyli finansowe wsparcie młodych Polaków w zakupie ich pierwszego lokum. W miejsce taniego kredytu 2% pojawił się program „Mieszkanie na start” zakładający kredyt 0%. Spowoduje nową falę kupujących w 2024 roku. Pod tę wymagania deweloperzy przygotowali specjalne oferty. Organizatorzy zapraszają na Targi tych, którzy odkładali decyzję zakupu mieszkania do momentu uruchomienia programu, a także tych, którzy kupować mieszkania teraz nie zamierzali, ale w tak sprzyjających okolicznościach postanowili wykorzystać okazji.

Duże i dynamiczne zmiany

Pędzący popyt, niepokojąco malejąca podaż – szczególnie mniejszych i średnich metraży w segmencie popularnym i wzrost cen, takiej dynamiki nie widzieliśmy na słupkach od kilku lat. Czeka nas bardzo gorący rok! Targi to okazja na wyszukanie i skorzystanie z oferty zakupienia mieszkania w atrakcyjnym kredycie. Zmiany w przepisach o warunkach technicznych jakim powinny odpowiadać budynki, wchodzące od 1 kwietnia 2024 spowodują wstrzymanie lub przedłużanie terminu oddania do użytku wielu inwestycji deweloperskich. To z pewnością spowoduje zmniejszenie ilości mieszkań na rynku pierwotnym. Wniosek jest prosty trzeba wykorzystać, szanse jaką dają Tragi Nieruchomości.

Porady specjalistów

Podczas imprezy obywać się będą spotkania ze specjalistami, ekspertami od nieruchomości, finansów, adwokatami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz architektami. Rady ekspertów pomogą podjąć dobre decyzje i wyposażyć się w niezbędną wiedzę.

Promocje na Targach

Tradycyjnie z okazji Targów wystawcy przygotowali specjalne oferty i promocje  dla nowych klientów.