Gdzie i kiedy?
Posejdon Center – Courtyard Mariott
Od: sobota, 7 października 2023, 10:00
Do: niedziela, 8 października 2023, 17:00
Za ile?
darmowe
Targi są jedyną okazją do zapoznania się z pełną ofertą nieruchomości i wyposażenia wnętrz. W jednym miejscu można będzie skorzystać z bezpłatnych porad prawnych i konsultacji finansowych i skorzystać z promocyjnych ofert mieszkań, domów i działek oraz bonifikat i rabatów

To już 37 raz spotykamy się na Targach tym razem w nowym miejscu. Targi w swojej historii zawsze szukały sobie nowoczesnych i nowych przestrzeni. Przenosimy się z Hali Netto Arena do nowych luksusowych i komfortowych sal w hotelu Marriott. Wybudowanego w samym sercu Szczecina na Bramie Portowej - Centrum Posejdon.

Targi to największa prezentacja oferty zachodniopomorskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań, domów, inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budową oraz wyposażenia wnętrz. Tradycyjnie z okazji targów wystawcy przygotowali specjalne oferty i promocje dla nowych klientów.

Na targach zaprezentują się deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego oraz firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również ofert kredytów, ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Gości odwiedzający targi w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, radca prawni, rzeczoznawcy majątkowi i architekci.

Targi dają również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie mieszkalnictwa.

Będzie też okazja do bezpłatnego zaoferowania własnej oferty mieszkaniowej na specjalnych tablicach ogłoszeniowych. Targi to też miejsce weryfikacji wiarygodności samego istnienia firm i bliskich bezpośrednich spotkań z deweloperami. Tutaj czkają żywi ludzie nie boty czy cyfrowe sekretarki. Rozmowy są bezpośrednie bez Internetu, zadać można pytania żywej osobie. W tak ważnej życiowej decyzji dla każdej rodziny i tak olbrzymich pieniądzach, powinniśmy poznać sprzedającego i jego ofertę w bezpośredniej rozmowie.