Gdzie i kiedy?
ul. Sowińskiego 1
Od: czwartek, 16 marca 2023, 10:00
Do: czwartek, 16 marca 2023, 14:00
Za ile?
darmowe
Targi mają na celu umożliwienie obecnym i przyszłorocznym maturzystom zapoznanie się z ofertą edukacyjną najbardziej prestiżowych uczelni z całego kraju. Targi swym zasięgiem obejmą ponad kilkadziesiąt szkół ponadgimnazjalnych z regionu, w których uczy się blisko 10.000 uczniów.

 

Wystawcami na targach będą przede wszystkim uczelnie wyższe oraz instytucje szkoleniowe i rynku pracy. W poprzednich edycjach organizowanych już w 8 miastach Pomorza targi odwiedziły takie uczelnie jak Politechnika Koszalińska, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ze Szczecina, Uniwersytet Szczeciński, Pomorski Uniwersytet Medyczny, Akademia Sztuki w Szczecinie, Akademia Marynarki Wojennej, Politechnika i Uniwersytet Morski, UMK z Torunia, UKW z Bydgoszczy, Akademia Pomorska ze Słupska oraz uczelnie z Gdańska, Poznania, Zielonej Góry, Gorzowa Wkpl i Warszawy.

Nie ma lepszej możliwości poznania swojej przyszłej Uczelni jak spotkanie z jej przedstawicielami twarzą w twarz i uzyskanie odpowiedzi na wszystkie nurtujące młodziez maturalną pytania.