Gdzie i kiedy?
Browar Polski
ul. Dworcowa 20, Szczecin
poniedziałek, 15 lutego 2016, 20:00
Za ile?
15 zł
W poniedziałek, 15 lutego, w Browarze Polskim kolejna odsłona Szczecińskiej Ligi Stand-Up. Tym razem oprócz tradycyjnego już open-mic’a z nagrodami, wystąpią (ze swoimi całkowicie nowymi programami) znakomici goście z krainy pyrów i gzika, czyli Tomasz Nowaczyk i Maciek Morze.
Tomasz Nowaczyk – obiecujący (na przykład zwrot pożyczonych pieniędzy) stand-upper. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-upper tworzy raczej nie dla dzieci. Ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).

Opinie o Tomku:
- „Bezkompromisowy. Piekielnie zabawny.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
- „Przekomiczny człowiek.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
- „Nie widziałem lepszego komika!” – Stevie Wonder.

Maciek Morze
– odważny, błyskotliwy, bezkompromisowy – tak często mówią o nim ci, którzy pomylili go z kimś zupełnie innym. Podczas swoich występów podejmuje wyłącznie tematy ważne. Wyłącznie dla niego. Otacza go wyjątkowa aura tajemniczości, choć niektórzy po prostu doradzają mu kupno antyperspirantu. Nie ma dla niego tematów tabu – po prostu nie zna znaczenia tego słowa. Jedyny i niepowtarzalny (głównie dzięki nazwisku).

Specjalnie na ten wieczór promocja na barze – piwko 14-dniowe w cenie 4,99 zł.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia:
w Klubie Muzycznym Browar Polski
w Sklepie GSm Tel-Fon
w Salonie Muzycznym RIFF
oraz na KupBilecik.pl

foto: materiały prasowe