Gdzie i kiedy?
Courtyard by Marriott, Brama Portowa II
środa, 8 marca 2023, 19:00
Za ile?
199-229 zł
Szczecin Jazz dla Kobiet to wieczor pełen emocji z udziałem muzyków z w Wysp Kanaryjskich oraz rewelacyjnej wokalistki Dorrey Lin Lyles. Podczas wieczoru w pięknej sali hotelu Courtyard by Marriott przewidziane jest wiele atrakcji i niespodzianek a całe wydarzenie wspiera finansowo Regionalną Fundację Walki z Rakiem.

 

Jazz z Wysp Kanaryjskich

Dorrey Lin Lyles

Loterie i niespodzianki

prowadzenie: Anna Giniewska i prof. Jerzy Sieńko

 

Po koncercie coctail party

Wydarzenie wspiera finansowo Regionalną Fundację Walki z Rakiem.

Parterem wydarzenia jest Winnica Turnau.

 

Jazz z Wysp Kanaryjskich czyli band festiwalu Canarias Jazz & Mas, którego liderem jest saksofonista i aktywista muzyczny Miguel Ramirez. Ten sześcioosobowy zespół z kanaryjską wokalistką Miriam Fleitas „zabierze” nas ze sobą prosto na słoneczne plaże wyspy Gran Canaria.

Dorrey Lin Lyles - amerykańska wokalistka dobrze znana szerszej publiczność z przeboju „Its Raining Men”. Artystka już przeszło dwadzieścia lat współtworzy kultową grupę The Weather Girls. W swojej solowej karierze łączy gospel z bluesem, soulem i jazzem. Jest laureatką prestiżowej nagrody McDonald's Gospelfest Award. Współpracuje z muzykami z całego świata, a koncerty z jej udziałem porywają publiczność w każdym wieku.

 

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/muzyka/8173-szczecin-jazz-dla-kobiet-courtyard-by-marriott-szczecin.html