Gdzie i kiedy?
Jasne Błonia
poniedziałek, 31 grudnia 2018, 21:30
Za ile?
darmowe
W Sylwestra Szczecin będzie gościć na Jasnych Błoniach największe gwiazdy najpopularniejszego muzycznego show w Polsce - „Twoja Twarz brzmi znajomo”. Agnieszka Twardowska, Maria Tyszkiewicz, Honorata Skarbek oraz Marek Kaliszuk, Mariusz Totoszko czy Michał Rudaś już od godziny 21:30 umilą publiczności wejście w Nowy Rok.

To pierwszy taki przypadek, kiedy producenci programu „Twoja Twarz brzmi znajomo” zdecydowali się zaprezentować formułę show na żywo! Do tej pory powstało 10. edycji programu, a zrealizowany repertuar to już ponad 800 utworów i niezwykłych metamorfoz! Ostatnią edycję show oglądało średnio 1,62 mln widzów, co daje programowi pozycję lidera w rynku telewizyjnym w sobotnie wieczory. A co najważniejsze, „Twoja Twarz brzmi znajomo” zebrał już prawie 2 miliony złotych na cele charytatywne! Tej nocy mieszkańców Szczecina pochłonie wir szampańskiej imprezy! A to za sprawą niezwykłej oprawy multimedialnej, imponującego oświetlenia oraz efektów graficznych, które podkreślą charakter występów.

Na scenie w swoim najlepszym repertuarze z programu wystąpią:

  • Honorata Skarbek, uczestniczka 10. edycji show;

  • Maria Tyszkiewicz oraz Michał Rudaś – zwyciężczyni oraz uczestnik 6. sezonu;

  • Marek Kaliszuk - niezapomniany triumfator 2. edycji;

  • Mariusz Totoszko - finalista 1. sezon;

  • Agnieszka Twardowska z edycji 5.

Reżyserią i choreografią Sylwestra zajmie się Kris Adamski, który na co dzień, w „Twoja Twarz brzmi znajomo” tworzy choreografie i niezwykłą oprawę taneczną. Gwiazdy na scenie wesprze Kris Crew, czyli najlepsi tancerze w Polsce!

Sylwestra w Szczecinie poprowadzą Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski. Nad oprawą muzyczną „na żywo” czuwać będzie Urban Band, pod dyrekcją Marcina Urbana, szefa zespołu muzycznego odpowiedzialnego za wszystkie aranże muzyczne, wykorzystane w programie „Twoja Twarz brzmi znajomo”.

Zabawa w Szczecinie zacznie się punktualnie o godzinie 21.30.

Kto z publiczności przyjdzie przebrany, będzie miał szansę wejść do strefy pod samą scenę!