Gdzie i kiedy?
Od: piątek, 2 czerwca 2023, 16:30
Do: niedziela, 4 czerwca 2023, 17:45
Za ile?
od 50 zł
Podczas Festiwalu będziecie mieli szansę eksplorowania, zagłębienia się w siebie, poznania narzędzi, które być może sprawią, że poczujecie się szczęśliwsi pełniejsi i zintegrowani.

Żyjemy tak intensywnie, że brakuje nam czasu na zastanowienie się dokąd tak pędzimy.

A przecież poczucie szczęścia w życiu opiera się na satysfakcji z różnych elementów, które są dla nas ważne. Gdy pośród aspektów dla nas istotnych znajdzie się taki, który pozostawimy samemu sobie, bez odpowiedniego zatroszczenia się o niego – negatywne emocje z tym związane wpływają na pozostałe sfery życia.

Jak piszą organizatorzy: „Zapraszamy do aktywności ciała, ducha i umysłu, do ruchu, tańca, medytacji, jogi, śpiewu, kreacji. To wspaniały czas na transformacje, odkrywanie nowego, poszerzanie perspektyw i poznawanie siebie. Poznajcie nowe ścieżki pracy z ciałem i duszą. Świadomie zajrzyjcie do swojego wnętrza.

Będziemy dzielić się z wami swoimi umiejętnościami, doświadczeniami, odkryciami, sposobami radzenia sobie we współczesnym świecie. Nastawiamy się na współdziałanie, współtworzenie i przepływy. Zapraszamy Was do wielowymiarowego, wielopoziomowego doświadczenia, tak aby dotknąć ważnych aspektów naszego istnienia.”

 

Więcej informacji: https://stressoff.pl/