Gdzie i kiedy?
Galeria Kaskada
niedziela, 16 października 2016, 16:00
Za ile?
darmowe
Baltic Neopolis Orchestra i Galeria Kaskada zapraszają na spotkanie z gwiazdami Singphony Opera Musical Show, koncertu inaugurującego trasę koncertową szczecińskiej Orkiestry po Azji. 
Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 16 października, o godz. 17:00 w Galerii Kaskada  (poziom -1, w pobliżu salonu Reserved). Wezmą w nim udział:
- Pamela Tan-Nicholson (mama Vanessy Mae) pianistka i producentka - solistka projektu,
- Vasko Vassilev skrzypek, koncertmistrz Covent Garden Opera House w Londynie – solista i dyrygent projektu,
- Emilia Goch Salvador, altowiolistka, dyrektor Baltic Neopolis Orchestra,
- Emanuel Salvador skrzypek, koncertmistrz Baltic Neopolis Orchestra.

Spotkanie poprowadzi Grzegorz Lament.

Podczas spotkania będzie można posłuchać m.in. o współpracy gwiazd Singphony ze światowej klasy artystami, np. ze Stingiem czy Rolling Stones, ich muzycznych wyborach czy wspólnej trasie koncertowej po Azji, a także otrzymać autograf czy zrobić wspólne zdjęcie. Artyści przygotowali także muzyczną niespodziankę.

Baltic Neopolis Orchestra ze Szczecina 17 października zainauguruje trasę koncertową po Azji niezwykłym koncertem Singphony, który odbędzie się w Szczecinie w Arenie Azoty o godz. 20:00. BNO jest jedyną polską orkiestrą w historii zaproszoną w tak prestiżową trasę koncertową. Wraz z Orkiestrą wystąpią znakomici soliści: Pamela Tan Nicholson – fortepian, Vasko Vassilev – skrzypce, Covent Garden Soloists.