Gdzie i kiedy?
Książnica Pomorska
ul. Podgórna 15/16
wtorek, 21 marca 2023, 17:00
Za ile?
darmowe
Opis od autorki: Spoglądając na grono dorosłych, jak i nastoletnich odbiorców, proponuję na spotkaniu omówić trylogię Odrodzenia, która składa się z trzech tytułów: „Przedsionku piekła”, „Salonu rozpusty”, „Pokoju nadziei”. Trylogia pojawiła się na półkach księgarni w roku 2022, jest dostępna w księgarniach oraz hurtowniach.

To intrygująca, sprawnie napisana, wielogłosowa powieść kryminalna z dobrze zarysowanymi postaciami, wątkami fabularnymi i intrygującą akcją. Jest tu drapieżność, tajemnica, śmierć, ale i lekkość przemyślanej literatury obyczajowej, które ma za zadanie pokazać ludzką naturę, naszą codzienność, poglądy i refleksje o świecie.

 

Agnieszka Czerwińska – pisarka i wydawca własny, założycielka I-PISARZ.PL. Od zeszłego roku prowadzi rubryczkę recenzencką na portalu Ogłoszenia Kołobrzeskie. Jest organizatorką akcji Literka dla schroniska. Pisanie stało się jej pasją, pracą i nałogiem. Pisze książki od około dziewięciu lat, lata poświęciła nie tylko na niezwykłe historie, ale również dopracowanie warsztatu literackiego. Historie, które tworzy są wyjątkowe, przemyślane i wciągające. Chociaż miała obawy czy powinna podzielić się ze światem swoimi dziełami, odważyła się wpuścić czytelnika do mojego świata, i raduję się słysząc, że jej historie wciągają innych, bo dla autora to największy komplement i największa radość, zaraz po owocnym dniu spędzonym na tworzeniu nowego rozdziału.