Gdzie i kiedy?
GH Turzyn
al. Bohaterów Warszawy 42
Od: środa, 15 lutego 2023, 19:00
Do: sobota, 25 marca 2023, 21:00
Za ile?
darmowe
Galeria Handlowa Turzyn i Szczecińskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na otwarcie wystawy fotografii Marka Miłoszewskiego „Spotkania przy Zupie”. To czwartkowe spotkania na pl. Tobruckim w Szczecinie, podczas których wolontariusze skupieni wokół tej oddolnej inicjatywy wspierają osoby w kryzysie bezdomności – tytułową zupą, ale też rozmową czy najpotrzebniejszymi do przeżycia rzeczami.

 

„Spotkania przy Zupie” obchodzą właśnie czwarte urodziny, a wystawa zdjęć Marka Miłoszewskiego dokumentuje zarówno ludzi zaangażowanych w przygotowania do czwartkowych spotkań, jak i same wydarzenia na placu.

Otwarcie wystawy w środę 15 lutego o godz. 19.00 w Galerii Balustrada na 1 piętrze Galerii Handlowej Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy 42. Po otwarciu, ok. godz. 19.30 organizatorzy zapraszają na otwarte spotkanie „Fotografia społeczna”, które poprowadzi Bodek Macal ze Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego. Udział jest bezpłatny, a spotkanie obędzie się w lokalu na poziomie 0 Galerii (wejście obok kawiarni Avocado).