Gdzie i kiedy?
Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki
ul. Królowej Jadwigi 43/u1
środa, 14 czerwca 2023, 18:00
Za ile?
darmowe
Już 14 czerwca będzie rozmowa z Szymonem Nieradką o wolności w mieście – pieszej i samochodowej. Wstęp jest bezpłatny, mile widziani są wszyscy zainteresowani tematem.

Gościem będzie Szymon Nieradka, pierwszy donosiciel Szczecina, kaskader na kanale youtube.com/@StopChamSzczecin oraz twórca serwisu uprzejmiedonosze.net. Szymon od dziewięciu lat jest zaangażowany w odzyskiwanie przestrzeni pieszych przez kierowców.

Zaproszeni są wszyscy, którzy chcą:

– dowiedzieć się, co zrobić z samochodami nielegalnie zaparkowanymi w okolicy;

– dowiedzieć się, jak usunąć wrak blokujący miejsce postojowe;

– powiedzieć współautorowi Stop Chama, że nie ma racji;

– porozmawiać o parkingowcach;

– pogadać merytorycznie na drażliwe tematy.

Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2023 o godz. 18.00 się w ŚRODKU przy ul. bł. Królowej Jadwigi 43/u1. Udział bezpłatny, nie obowiązują zapisy. Wystarczy przyjść.

„Środy w ŚRODKU” to cykl cotygodniowych spotkań, do udziału w których zapraszani są eksperci, aktywni mieszkańcy i doświadczeni przedsiębiorcy, by w kameralnych warunkach podzielili się swoją wiedzą.

Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji 2023-2024”, koordynowanego przez Stowarzyszenie „Oswajanie miasta” i współfinansowanego przez Gminę Miasto Szczecin.