Gdzie i kiedy?
Krzywy Gryf
ul. Kolumba 5
piątek, 1 marca 2024, 19:00
Za ile?
30 zł
SERVITUDE zaprasza na koncert z okazji premiery inajnowszego EP „The Origin”. W towarzystwie Interferences oraz MorD

SERVITUDE (Thrash / Death Metal)

Powstały w 2022 roku zespół z Malborka, wykonujący szeroko pojętą muzykę metalową. Stylistyka aranżacji autorskich numerów łączy w sobie oldschoolowe nurty takie jak thrash, death oraz black metal, pozostawiając miejsce na nowoczesne i oryginalne brzmienie. Zespół ma na koncie bardzo dobrze przyjętą przez słuchaczy jak i krytyków Epke „Everyday Poison” a obecnie szykują się do wydania drugiego EP. Ich koncerty charakteryzują się nie poskromioną energią i ciepłym przyjęciem przez słuchaczy.

INTERFERENCES (Instrumental Modern / Death Metal)

Jesteśmy trójką przyjaciół z Bydgoszczy wykonujących instrumentalną muzykę modern death metalową. Obecnie na koncertach promujemy naszą debiutancką EP „Postsymbiosis”, która pokazuje nasze oblicze muzyczne. Nasze spotkania z publicznością są bardzo energetyczne i spotykają się z żywą, pozytywną reakcją ze strony odbiorców. Mamy na koncie koncerty w kraju oraz za granicą. Bardzo nam zależy, żeby budować swoje doświadczenie na scenie, a przez to wypracować markę zespołu i docierać z naszą muzyką do coraz szerszego grona fanów.

MORD (Death Metal) Zespół powstał w sierpniu 2023r. w Stargardzie / Polska. Skład grupy tworzą, znani z lokalnej sceny i poprzednich projektów muzycy i wieloletni kumple. Uprawiamy szeroko pojęty Death Metal, nastawiony na "łamanie" schematów, wychodząc poza ramy określonych standardów. Zespół, od początku istnienia stawia na własny, obrany przez siebie kierunek i styl grania.

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/890354869407885/