Gdzie i kiedy?
Dom Kultury „Krzemień”
ul. Krzemienna 10, Szczecin
niedziela, 12 marca 2023, 12:00
Za ile?
30 zł
Przygoda Kamila Żonglera w postaci nowocyrkowego widowiska, z widownią po obu stronach sceny!

 

Dowiemy się, dokąd zaprowadzi naszego bohatera jego psotny nosek w świecie wirujących w powietrzu piłek, obręczy i maczug. Przeżyjemy całą rodziną przygody pełne śmiechu, zaskoczeń i ukrytego sensu w zwykłych-niezwykłych rzeczach.

Jedna z takich przygód czai się tuż za rogiem. Spektakl to propozycja do rodzinnego spędzenia czasu dla tych zupełnie małych i dużych, z brodami, wąsami i tych bez nich też.

 

Kamil Żongler, czyli Kamil Malecki – artysta reprezentujący nurt cyrku współczesnego w Polsce. Klaun, pedagog cyrkowo teatralny, żongler oraz ogniomistrz. Od 2008 roku związany z pedagogiką cyrkową oraz sztuką ogniową. Trener żonglerki oraz klaunady od 2012 roku. Dzieląc się swoją pracą performera oraz trenera cyrkowego odkrył kilka istotnych prawd. Ludzie w każdej części świata śmieją się tak samo, a uśmiech wędruje naprawdę daleko i wraca do nas ze dwojoną siłą. Warto się śmiać!

 

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/scena/8279-rodzinny-spektakl-nowocyrkowy-hop-ku-przygodzie-dom-kultury-krzemien-szczecin.html