Gdzie i kiedy?
Bulwar Piastowski
piątek, 16 czerwca 2023, 19:45
Za ile?
od 115 zł
Organizatorzy zapraszają na niezapomnianą podróż statkiem połączoną z degustacją wyjątkowych win z Mołdawii. Przewodnikiem i ekspertem ds. enologii będzie wybitny znawca i Rektor Szczecińskiej Akademii Enologicznej – dr Zbigniew Głąbiński.

Podczas rejsu będzie okazja poznać sekrety Mołdawii, malowniczej krainy, która jest jednym z najstarszych regionów winiarskich na świecie. Mołdawia słynie ze swojego unikalnego klimatu, urodzajnych gleb oraz długiej tradycji produkcji wina. To idealne miejsce dla miłośników win, którzy pragną odkryć nowe smaki i doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery.

W trakcie rejsu uczestnicy skosztują różnych odmian win produkowanych w Mołdawii. Degustacje będą prowadzone przez dr Zbigniewa Głąbińskiego, który podzieli się swoją wiedzą i pasją do tego szlachetnego trunku. Poznasz tajniki wytwarzania wina, dowiesz się więcej o procesie fermentacji i starzenia, a także o charakterystyce poszczególnych odmian winogron.

Rejs z degustacją win z Mołdawii to idealna okazja do spotkania innych miłośników wina, dzielenia się doświadczeniami i poznania kultury tego fascynującego regionu. To wyjątkowe wydarzenie dostarczy niezapomnianych chwil, pełnych smaków i aromatów, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci.

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/rejsy/8716-rejs-z-degustacja-wina-temat-wina-moldawii-szczecin.html