Gdzie i kiedy?
sobota, 15 października 2016, 17:00
Za ile?
50 zł normalne / 30 zł ulgowe
15 października w Zamku Książąt Pomorskich z kameralnym recitalem najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego wystąpi Tomasz Stockinger. Artyście będzie towarzyszył pianista Stefan Gąsieńca. Bilety kosztują 50 zł (30 zł ulgowe).
Recital Tomasza Stockingera: Już nie zapomnisz mnie
15.10.2016 (sobota), godz. 18.00, sala Księcia Bogusława X
bilety: 50, 30 zł (ulgowe)


Kameralny recital w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego w wykonaniu Tomasza Stockingera z towarzyszeniem pianisty Stefana Gąsieńca. W programie koncertu znajdą się przeboje takie jak: W małym kinie, Powróćmy jak za dawnych lat, Baby, ach te baby, Już nie zapomnisz mnie.

Tomasz Stockinger ukończył PWST w Warszawie w 1978 r., od tego czasu jest nieprzerwanie związany z teatrem, kinem, telewizją, a także estradą. W 2005 roku nagrał solową płytę z Polskim Radiem pt. "Melodią wracasz do mnie". Karierę teatralną zaczął w Teatrze Dramatycznym pod dyr. Gustawa Holoubka, później współpracował z innymi warszawskim teatrami: Kwadrat, Scena Prezentacje, Syrena, Roma i Komedia. Najważniejsze filmy: Sto koni..., Bołdyn, Znachor, Lata dwudzieste… lata trzydzieste oraz seriale: Dom, Rycerze i rabusie, Pogranicze w ogniu, Zespół adwokacki i Klan. Obecnie aktor występuje w warszawskiej Kamienicy oraz na wielu innych polskich scenach teatralnych i muzycznych.