Gdzie i kiedy?
Od: sobota, 10 czerwca 2023, 19:00
Do: niedziela, 11 czerwca 2023, 18:00
Za ile?
0-150 zł
Przecław Festiwal to plenerowe wydarzenie na styku wiosny i lata, podczas którego celebrujemy dobrą muzykę i oddajemy się kreatywnej zabawie.

Czerwcowa impreza jest kulminacją rocznego programu artystycznego Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

W trakcie dwóch festiwalowych dni spotkamy się z najlepszymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej i stworzymy przyjazną przestrzeń do familijnego relaksu.

PROGRAM

Sobota 10 czerwca, 19:00-24:00

PRZYJACIELE MUZYKI

Dzień muzyczny festiwalu, podczas którego na dużej scenie wystąpią Natalia Przybysz, Nosowska i T.LOVE. Zaproszeni do Przecławia artyści to ścisła czołówka polskiej muzyki.

Natalia Przybysz - kompozytorka, autorka tekstów i aktywistka zaangażowana w działania proekologiczne. Zadebiutowała w 2001 roku współtworząc z siostrą Pauliną Przybysz zespół Sistars. Od czasu płyty „Prąd", każdy kolejny album Natalii nagradzany jest Fryderykiem.

Nosowska – zdobywczyni niezliczonej ilości nagród muzycznych. W Przecławiu zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego albumu, którego premiera odbędzie się na chwilę przed festiwalem. Będzie to płyta pełna melodii, pięknych harmonii i melancholii.

T.Love – legenda polskiego rock'n'rolla, która łączy już trzy pokolenia swoich fanów. W Przecławiu zespół pojawi się w klasycznym i sprawdzonym składzie: Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Jacek Perkowski, Paweł Nazimek, Sidney Polak. Ze sceny usłyszymy m.in. utwory z ostatniego albumu „Hau! Hau!", który to, jak określił sam Muniek Staszczyk, jest próbą powrotu do mentalnej radości po czasach zarazy.

 

Niedziela 11 czerwca, 11:00-18:00

PRZYJACIELE ZIEMI

Dzień familijny festiwalu, którego hasłem przewodnim jest zielona przyszłość naszej planety. W całej przestrzeni GOKSiR odbędzie się szereg międzypokoleniowych aktywności i atrakcji – warsztaty, występy muzyczne, animacje artystyczne, gry i zabawy.

Wstęp wolny!

Dwudniowemu programowi festiwalu towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna, serwująca m.in. naturalne lokalne specjały (slow food).

 

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/muzyka/8406-przeclaw-festiwal-2023-przyjaciele-muzyki-przeclaw-goksir.html