Gdzie i kiedy?
Teatr Polski
ul. Swarożyca 5
piątek, 1 grudnia 2023, 19:00
Za ile?
120 zł
„Pomorze Zachodnie Brzmi Światowo”, to wydarzenie kulturalne stworzone, jak sama nazwa wskazuje, w oparciu o najznakomitsze kompozycje światowe, stanowiące prawdziwą ucztę dla fanów muzyki filmowej i musicalowej, pozwalając widzom przenieść się w wymiar zachodnich brzmień, które do dziś nuci cały glob ziemski.

Szczecin będący stolicą Pomorza Zachodniego cieszy się koncertami uznanych artystów. Nie brakuje również indywidualnych inicjatyw artystycznych, w których ukochani przez Szczecin, a nawet i całą Polskę artyści, prezentują swoje umiejętności i tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Ważnym elementem kultury muzycznej Pomorza Zachodniego są również organizacje pozarządowe o charakterze kulturalnym wyznaczające trendy artystyczne młodym pokoleniom, służąc za inspirację i motywację do własnej twórczości, poprzez produkcję ambitnych wydarzeń artystycznych.

W koncercie wezmą udział m.in. aktorka scen musicalowych i dramatycznych Sylwia Różycka (pełniąca jednocześnie funkcję dyrektora artystycznego koncertu) oraz solista grupy TRE VOCI – Miłosz Gałaj. Do prowadzenia koncertu Fundacja START zaprosiła dyrektora Adama Opatowicza.

Artyści z towarzyszącą im grupą zawodowych muzyków wykonają utwory o różnej dynamice i charakterze - od romantycznych ballad po energiczne kompozycje. Repertuar jest starannie dobrany tak, by zapewnić publiczności niezapomniane wrażenia oraz emocje.

Przeżycia z niezapomnianego koncertu sprawią, że Pomorze Zachodnie w sercach wielu ludzi pozostanie pełne dźwięków, emocji i bogactwa kultury muzycznej na skalę światową.