Przez całe wakacje organizatorzy zapraszają na coniedzielny pchli targ, który towarzyszyć będzie Szczecińskiemu Bazarowi Smakoszy.

Ubrania, małe meble, książki, akcesoria – przez całe wakacje na Szczecińskim Bazarze Smakoszy poszukiwacze perełek oraz zwolennicy idei zero waste i recyklingu będą mogli znaleźć coś dla siebie.

Ogromną zaletą pchlego targu w OFF Marinie jest to, że nie trzeba się wcześniej zapisywać i można wystawiać się całkowicie za darmo. A można przyjść ze wszystkim: ubraniami, zabawkami, książkami, biżuterią, małymi meblami, małymi sprzętami AGD i RTV.

– Zdecydowaliśmy się ponownie na pchli targ, bo to less waste, ekologia i ekonomia – mówi Michał Jakubów ze Szczecińskiego Bazaru Smakoszy. – Ludzie to lubią, chcą tego. U nas na dziedzińcu latem jest dużo miejsca, szkoda byłoby tego nie wykorzystać. Można przyjść ze wszystkim, od 10:30 rozstawić się na dziedzińcu i handlować. Nie trzeba się nikomu meldować, kończymy sprzedaż, kiedy chcemy. A asortyment to wolna amerykanka: książki, zabawki ciuchy, masa bibelotów. Rok temu co tydzień widzieliśmy te same osoby, plus nowe twarze i to było bardzo fajne.