Gdzie i kiedy?
Dom Kultury „Krzemień”
ul. Krzemienna 10, Szczecin
czwartek, 16 marca 2023, 19:00
Za ile?
95-100 zł
„Odjechana Farsa” to zwariowana teatralna przygoda. Błyskotliwe dialogi, nieprawdopodobna historia i zawrotne tempo akcji połączone z imponującą inscenizacją oraz gwiazdorską obsadą – wszystko to czeka na widzów podczas tej nieprzewidywalnej komedii.

 

Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi? Tak, pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów (Joanna Koroniewska/Monika Mazur i Piotr Szwedes), którzy brawurowo zagrają dziesięć różnych postaci w dziesiątkach zaskakujących i absurdalnych sytuacji.

Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie – jak żyć w szczęśliwym związku – ze swą nieszczęśliwą i znudzoną związkiem żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy, siostra zakonna ze inklinacjami do show biznesu, nachalny i wścibski boy hotelowy, przebiegła reporterka miejscowej stacji telewizyjnej – to tylko kilkoro postaci z tej niezwykłej galerii ludzkich osobliwości, które los połączy przez kilkadziesiąt minut w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji.

W 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, którzy zagrają ponad 70 scen, do których przebiorą się 150 razy... mając czasami tylko 15 sekund...!

UWAGA: obejrzenie „Odjechanej Farsy” może być przyczyną niemożności powstrzymania śmiechu i grozi intensyfikacją dobrego humoru. Przed wizytą w teatrze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. A potem, niezależnie od diagnozy lekarza, i tak przyjdź na „Odjechaną Farsę”... – najwyżej umrzesz ze śmiechu...

 

Obsada: Joanna Koroniewska/Monika Mazur, Piotr Szwedes

Autorzy: Philip Lazebnik, Kingsley Day

Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Tłumaczenie: Hanna Szczerkowska

Impresariat: Good Events Factory

 

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/scena/7916-odjechana-farsa-dom-kultury-krzemien-szczecin.html