Gdzie i kiedy?
Dom Kultury „13 Muz”
pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin
sobota, 11 marca 2023, 15:00
Za ile?
darmowe
Organizatorzy zapraszają na finał i oficjalne podsumowanie olimpiady „Zwolnieni z Teorii” grupy „Stowarzyszenie Artystów Cienia” z I LO w Szczecinie.

 

Inicjatorami wydarzenia jest grupa dziewczyn z I LO w Szczecinie: Karolina Kurczak, Hanna Piotrowska, Martyna Perlińska i Anna Fraszczyk.

Wydarzenie zorganizowane jest w ramach projektu „Zwolnieni z Teorii”. Grupa uczniów z I LO w Szczecinie postanowiła wziąć udział w tym projekcie i jako „Stowarzyszenie Artystów Cienia” przygotowała cykl spotkań z młodymi ludźmi zachęcając ich do wspólnego działania, dodając im odwagi do osiągania własnych celów. W ten sposób zainspirowali innych swoich rówieśników do podzielenia się swoją sztuką pomagając im przezwyciężyć obawy i psychiczne blokady z tym związane.

 

Podczas wydarzenia wystąpi także szczeciński zespół „Mimikyu”, którego koncert odbędzie się po części oficjalnej oraz po zapoznaniu się z wystawą sztuki przygotowaną przez szczecińską młodzież. Szczegóły nt. tej wystawy znajdują się w dziale „Wystawy i działalność galerii”.